header-program-absolwent

Departament Sprzedaży

Program Absolwent daje nie tylko przepustkę do stałego zatrudnienia i możliwości awansu wewnętrznego. To przede wszystkim szansa na realizację interesujących zadań, podejmowanie różnorodnych wyzwań i możliwość odbywania szkoleń, nauki języków obcych oraz uczestnictwa w ciekawych projektach. Ty także możesz zostać naszym pracownikiem poprzez udział w rekrutacji do naszego programu stażowego. Program przewidujący zdobycie wiedzy we wszystkich obszarach funkcjonowania marketu, opiera się na dwunastomiesięcznym wdrożeniu na stanowisku Menedżera Zespołu. Program umożliwia dalszy rozwój kariery na stanowisku Menedżera Marketu.

Aby zakwalifikować się do programu należy interesować się handlem detalicznym, być osobą z potencjałem, zaangażowaną,  otwartą, ambitną w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, odporną na stres oraz gotową do pracy poza miejscem zamieszkania, a także chcącą rozwijać się w strukturach sprzedażowych międzynarodowego przedsiębiorstwa.

Przebieg programu:

Etapy rekrutacji:

Program Absolwent w Centrali

Program Absolwent daje nie tylko przepustkę do stałego zatrudnienia i możliwości awansu wewnętrznego. To przede wszystkim szansa na realizację interesujących zadań, podejmowanie różnorodnych wyzwań i możliwość odbywania szkoleń, nauki języków obcych oraz uczestnictwa w ciekawych projektach.

Ty także możesz zostać naszym pracownikiem poprzez udział w rekrutacji do naszego programu stażowego w obszarze: Zakupu, Zaopatrzenia, Kadr i Płac, Finansów oraz IT.

Przebieg programu:

Etapy rekrutacji: