header_kariera_201727

Departament Sprzedaży

Aby zakwalifikować się do programu należy być osobą z potencjałem, zaangażowaną,  otwartą, ambitną w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, odporną na stres oraz gotową do pracy poza miejscem zamieszkania, a także chcącą rozwijać się w strukturach sprzedażowych międzynarodowego przedsiębiorstwa.

Program przeznaczony jest dla absolwentów studiów wyższych, jak również studentów ostatnich lat, gotowych pogodzić pracę w pełnym wymiarze godzin ze studiami.

Roczny program wdrożenia polega na poznaniu specyfiki pracy w dziale art. świeżych oraz art. spożywczych, a następnie otwiera możliwości awansu na stanowisko Menedżera Marketu.

Departament Zakupu

Jesteś gotowy na nowe wyzwania, interesujesz się specyfiką pracy Departamentu Zakupu, jesteś ambitny i zmotywowany? Dołącz do nas!

Program rozwoju opiera się na siedmiomiesięcznym wdrożeniu, które przewiduje zdobycie wiedzy we wszystkich aspektach funkcjonowania Departamentu Zakupu. Podczas wdrożenia będziesz mógł zapoznać się ze specyfiką pracy w Dziale Zarządzania Gospodarką Towarową w jednym z najnowocześniejszych magazynów centralnych w Polsce. Do Twoich zadań należeć również będzie gospodarowanie zapasami, zapewnienie dostępności towaru dla marketów oraz ścisła współpracą z kupcami.

Szukamy absolwentów studiów technicznych, bezpośrednio po studiach lub z krótkim doświadczeniem zawodowym. Osób otwartych na zmiany i ukierunkowanych na wyniki, charakteryzujących się koncepcyjnym i analitycznym myśleniem, umiejących rozwiązywać problemy i odpornych na stres, jak również przejawiających inicjatywę i działających z pasją.

Jeżeli lubisz wyzwania, jesteś entuzjastycznie nastawiony do życia, masz ponadprzeciętne wyniki w nauce i znasz dobrze język niemiecki lub angielski – aplikuj do nas!

Oferujemy siedmiomiesięczny program wdrożenia, atrakcyjne wynagrodzenie, perspektywy dalszego rozwoju zawodowego, możliwość wykorzystania w praktyce swojej wiedzy i umiejętności, możliwość, zapoznania się z funkcjonowaniem międzynarodowej korporacji oraz kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami biznesowymi.

Dołącz do nas! Praca w Departamencie Zakupu czeka właśnie na Ciebie!

Departament Administracji

Pion Controllingu

Program rozwoju opiera się na rocznej współpracy z działami fachowymi w przygotowaniu planu inwestycyjnego,bieżących analiz wydatkow inwestycyjnych i odchyleń, analiz kosztow remontow budynkow i budowli.
W trakcie realizacji programu będzie sposobność do przejęcia odpowiedzialności za  kontrolę jakości danych i wprowadzenie wskaźnikow do systemow controllingowych, przygotowanie
raportow przy zamknięciu miesiąca oraz roku. Podczas stażu będzie także możliwość udzielania wsparcia w sporządzaniu prezentacji dotyczących planu inwestycyjnego oraz innych zestawień na potrzeby Zarządu, działow fachowych i controllingu międzynarodowego.

Pion Systemy Informacyjne (IT)

Program rozwoju opiera się na siedmiomiesięcznym wdrożeniu, ktore przewiduje zdobycie wiedzy we wszystkich aspektach funkcjonowania działu IT w nowoczesnej firmie handlowej.
To program dla osób otwartych, ukierunkowanych na wyniki i rozwój, przejawiających inicjatywę i działających z pasją.
Program otwiera możliwość zdobycia praktycznych umiejętności pod okiem profesjonalistów z doświadczeniem oraz zapoznania się z funkcjonowaniem dużego działu IT w międzynarodowej korporacji.