header-wskazowki1

Jak mogę ubiegać się o pracę?

Portal kariery

Na naszym portalu kariery znajdziesz aktualne oferty pracy, które można filtrować według kryteriów takich jak obszar działalności. Wystarczy wybrać daną ofertę i kliknąć na zakładkę „Aplikuj teraz”. Aplikując online zostaniesz automatycznie przekierowany do naszego systemu wspomagania rekrutacji, gdzie masz możliwość założenia swojego profilu kandydata. Wypełniając wyczerpująco wszystkie pola w profilu kandydata zwiększasz swoje szanse, aby nasi rekruterzy dotarli do szczegółowych informacji na Twój temat i dokonali właściwego wyboru na dane stanowisko.

Kiedy można ubiegać się o pracę?

Procesy rekrutacyjne odbywają się w ciągu całego roku, w zależności od zapotrzebowania w danym obszarze. Tak długo, jak nasze oferty pracy istnieją na portalu kariery, możliwe jest składanie aplikacji.

Co wchodzi w skład dokumentów aplikacyjnych?

Przy aplikowaniu na wybrane stanowisko wymagane są następujące dokumenty:

  • tabelaryczny życiorys zawierający informacje o przebiegu kariery i wykształcenie
  • dodatkowo, wedle uznania, warto załączyć list motywacyjny, świadectwo ukończenia szkoły, dyplomy.

Co dzieje się po rekrutacji?

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z Twoim przyszłym przełożonym lub osobą z danego obszaru działania oraz z osobą z Pionu Personalnego. Pierwsze spotkanie ma na celu przede wszystkim poznanie, jakim jesteś człowiekiem, mniej zaś dotyczyć będzie Twojej wiedzy fachowej. Niedługo potem, niezależnie od wyniku rozmowy, otrzymasz od nas informację zwrotną dotyczącą wyniku spotkania. W zależności od obszaru fachowego zostaniesz zaproszony na kolejną rozmowę. Jeśli rezultat spotkania będzie pozytywny, zostaniesz o tym poinformowany osobiście lub telefonicznie.

Będzie dla nas przyjemnością ponowne nawiązanie kontaktu z Tobą.