header-wspolpraca1

Obowiązkowe praktyki studenckie

Możesz zadbać o swoją przyszłość już teraz, gdyż dajemy Ci możliwość obserwacji pracy profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Dostajesz od nas szansę zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia w międzynarodowej korporacji, w ramach obowiązkowych praktyk studenckich, wynikających z Twojego programu nauczania.

U nas możesz zrealizować praktykę studencką w obszarach związanych ze sprzedażą, logistyką, administracją, zakupem usług i produktów, marketingu i reklamy oraz w zawodach związanych z zarządzaniem nieruchomościami, ekspansją, budową, eksploatacją oraz systemami informacyjnymi.

Płatne praktyki wakacyjne

Praktyka podczas studiów to inwestycja w przyszłe życie zawodowe, dlatego niezmiernie ważny jest wybór pracodawcy jeszcze na etapie nauki. W ramach praktyki zawodowej zdobędziesz nowe umiejętności, poszerzysz posiadane kompetencje oraz sprawdzisz wiedzę nabytą podczas studiów.

Nasza oferta praktyk wakacyjnych pozwoli połączyć Ci posiadaną już wiedzę z doświadczeniem. Dajemy Ci możliwość rozwoju w działach zajmujących się sprzedażą, logistyką, polityką kadrową, nadzorem i eksploatacją marketów, zakupem produktów i usług czy zarządzaniem nieruchomościami.

Program praktyki opiera się na odpowiednio przygotowanym  wdrożeniu, które przewiduje zdobycie wiedzy we wszystkich aspektach wybranego przez Ciebie obszaru działania oraz na praktycznym wykorzystaniu nabytych umiejętności.

Twoja praktyka może trwać od jednego do trzech miesięcy wakacji. Decyzja należy do Ciebie!