Jak mogę ubiegać się o pracę?

Portal kariery

Na naszym portalu kariery znajdziesz aktualne oferty pracy, które można filtrować według kryteriów takich jak obszar działalności. Wystarczy wybrać daną ofertę i kliknąć na zakładkę „Aplikuj teraz”. Aplikując online zostaniesz automatycznie przekierowany do naszego systemu wspomagania rekrutacji, gdzie masz możliwość założenia swojego profilu kandydata. Wypełniając wyczerpująco wszystkie pola w profilu kandydata zwiększasz swoje szanse, aby nasi rekruterzy dotarli do szczegółowych informacji na Twój temat i dokonali właściwego wyboru na dane stanowisko.

Kiedy można ubiegać się o pracę?

Procesy rekrutacyjne odbywają się w ciągu całego roku, w zależności od zapotrzebowania w danym obszarze. Tak długo, jak nasze oferty pracy istnieją na portalu kariery, możliwe jest składanie aplikacji.

Co wchodzi w skład dokumentów aplikacyjnych?

Przy aplikowaniu na wybrane stanowisko wymagane są następujące dokumenty:

  • tabelaryczny życiorys zawierający informacje o przebiegu kariery i wykształceniu
  • dodatkowo, wedle uznania, warto załączyć list motywacyjny, świadectwo ukończenia szkoły, dyplomy.

Jak przebiega proces wyboru kandydatów?

Wszystkie nadesłane aplikacje są rejestrowane w naszym systemie. Krótko potem otrzymasz od nas potwierdzenie otrzymania aplikacji. Pierwszym etapem jest staranne sprawdzenie, czy Twój profil zawodowy pasuje do danego stanowiska. Jeśli przekona nas Twoja kandydatura, kolejnym krokiem będzie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Co dzieje się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, będzie to oznaczało, że udało Ci się nas zainteresować swoją osobą. Cieszymy się na spotkanie z Tobą.

Zazwyczaj podczas rozmowy kwalifikacyjnej obecny jest Twój przyszły przełożony oraz osoba z Pionu Personalnego. Interesuje nas pozyskanie informacji na temat tego, co Cię wyróżnia, dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie, jakie są Twoje silne i słabe strony oraz co wiesz na temat handlu detalicznego. Podczas rozmowy bądź otwarty i szczery.

Wykorzystaj także okazję, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat firmy i zadawaj dużo pytań. 

Ważna wskazówka – pierwsze wrażenie jest najważniejsze. W krótkim czasie masz szansę zyskać sympatię osób, które z Tobą rozmawiają. Pamiętaj o odpowiedniej postawie, przyjaznym wyrazie twarzy i zachowuj kontakt wzrokowy.

Co dzieje się po rozmowie kwalifikacyjnej?

Po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej otrzymasz od nas informację zwrotną. W zależności od obszaru fachowego zostaniesz zaproszony na kolejną rozmowę. Jeśli rezultat spotkania będzie pozytywny, zostaniesz o tym poinformowany osobiście lub telefonicznie. W przypadku porozumienia po obu stronach przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące stanowiska oraz przekażemy Ci umowę o pracę.