Dołącz do nas jako Magazynier Wydania Towaru

Jesteś osobą dokładną i rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki? Interesuje Cię praca w logistyce? Szukasz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej? Aplikuj już dziś i buduj razem z nami nasz sukces.

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy na stanowisku Magazynier Wydania Towaru.

To warto wiedzieć!

Istotne kwestie w skrócie

Miejsce pracy:

Wola K./ Piotrków Tryb.

Kleszczów/Gliwice

Bydgoszcz

Zalety:

umowa o pracę

system premiowy

dodatek motywacyjny

Obszar:

logistyka

Zadania:

magazynowanie towaru

kompletacja towaru

transport palet


Zadania 

Jakie będą Twoje zadania? 

 • praca z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i urządzeń
 • prawidłowe przygotowanie towaru do dystrybucji
 • uzupełnianie i magazynowanie
 • transport wewnętrzny

Oczekiwania 

Czego oczekujemy od Ciebie? 

 • rzetelności i uczciwości
 • zaangażowania i dyspozycyjności
 • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (nieobowiązkowo)
 • uprawnień do obsługi wózków widłowych (nieobowiązkowo)

Zalety 

Co Ci zapewnimy? 

 • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole
 • atmosferę wzajemnego szacunku
 • różnorodne możliwości rozwoju
 • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny

 

Więcej informacji o zaletach pracy w naszej firmie znajdziesz tutaj


Wywiad 

Poznaj Tomka i Kamila - magazynierów w Logistyce

Najlepszym i najbardziej obiektywnym źródłem wiedzy o firmie są pracownicy. Poznaj Tomka i Kamila, którzy związani są z firmą Kaufland już od ponad 8 lat. Dowiedz się, jak pracują, za co nas cenią i dlaczego polecają innym osobom pracę w Kauflandzie.

Dlaczego zdecydowaliście się podjąć pracę w firmie Kaufland?

Kamil: W 2009 roku miałem okazję poznać pracę w Logistyce jako praktykant z technikum. Bardzo mi się tu spodobało, miałem dostęp do nowej technologii, poznałem nowoczesne miejsce pracy oraz przede wszystkim fajnych ludzi. Praktyka była bardzo dobrze zorganizowana, z zaangażowaniem wyznaczonych opiekunów,  przekrojowa, bo odbywała się w różnych działach w magazynie. Wprawdzie była ona dla mnie bezpłatna, ale na koszt firmy zrobiłem uprawnienia do prowadzenia wózków unoszących i każdego dnia praktyki mogłem korzystać z darmowych ciepłych posiłków w kantynie magazynu. Zadowolenie z praktyki wpłynęło na moją decyzję o podjęciu pracy właśnie tutaj.

Tomek: Jeśli chodzi o mnie to pracowałem wcześniej 10 lat w hucie szkła, była to bardzo ciężka praca. Znajomy polecił mi pracę w Kauflandzie ze względu na dobrą atmosferę i wysokie zarobki, więc postanowiłem aplikować w 2007 roku i jestem tutaj.

Jak wygląda Wasz dzień pracy?

Kamil: Pracuję na stanowisku operatora wózka wysokiego składowania. Do moich obowiązków należy kompletacja towaru według zamówień marketów, foliowanie palet i odstawienie towaru na rampę do wysyłki. Dbam też o zabezpieczenie towaru, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.

Dodatkowo, z racji dużego doświadczenia i zaufania, jakim obdarza mnie przełożony, wspieram go w codziennych czynnościach związanych z zarządzaniem zespołem, tzn. w sprawdzaniu obecności, dzieleniu obowiązków na zmianie, informowaniu koleżanek i kolegów, co w danym dniu robimy, w jakim obszarze pracujemy. Szkolę również nowych pracowników na stanowisku pracy.

Jakie korzyści płyną z pracy w firmie Kaufland?

Kamil: Korzyści jest sporo, chociażby rozbudowany pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport. Mamy imprezy integracyjne, dostajemy na każde święta bony i paczki, bierzemy udział w turniejach piłkarskich. Dużym udogodnieniem dla nas jest też elastyczny grafik, możliwość dopasowania indywidualnie godzin pracy. Przełożeni są otwarci na potrzeby pracowników w tym zakresie.

Tomek: Potwierdzam to, co mówi Kamil. Na pewno panuje u nas bardzo dobra atmosfera, zarówno między pracownikami, jak też w relacjach z przełożonym. Poza tym mamy na miejscu zupełnie za darmo fizjoterapeutę do swojej dyspozycji, stołówkę. Na 10-lecie pracy otrzymujemy nagrodę. Dodatkowo funkcjonuje system poleceń, czyli za każdą poleconą do pracy osobę można dostać dodatkowe pieniądze po przepracowaniu przez poleconą osobę 7 miesięcy. Dużym plusem jest też samo miejsce pracy - nowoczesny magazyn i narzędzia pracy, automatyczny magazyn do kompletacji drobnicy, zresztą jedyny taki w Polsce. I chyba najważniejsza kwestia – wysokie zarobki, premie uzależnione od chęci do pracy i wydajności, wynagrodzenie zawsze na czas.

Jakich wskazówek udzielilibyście osobie, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu?

Tomek: Musi to być osoba, która jest przygotowana na pracę fizyczną i otwarta na nowe wyzwania. Powinna wykonywać swoją pracę dokładnie i sumiennie.

Kamil: Generalnie chodzi po prostu o szczere chęci do pracy i zaangażowanie w to, co się robi. O pracę można ubiegać się przez stronę internetową Kauflandu.


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych