Zacznij karierę na stanowisku asystenta/ki!

Mówisz biegle po niemiecku i szukasz miejsca, w którym możesz rozwijać swoje kompetencje? Nawiązywanie nowych kontaktów nie stanowi dla Ciebie problemu?
Oferujemy Ci perspektywę rozwoju i możliwość udziału w dużych międzynarodowych projektach.
Zdobądź pierwsze doświadczenie i zacznij pracę z nami jako asystent/ka!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

To warto wiedzieć!

Istotne kwestie w skrócie

Założenia:

biegły j. niemiecki

umiejętności organizacyjne

skrupulatność

Zalety:

rozwój zawodowy

komfort pracy

liczne benefity

Lokalizacja:

centrala i biura regionalne

Zadania:

prace administracyjne

organizacja spotkań

tworzenie prezentacji

Zadania

Jakie będą Twoje zadania:

  • profesjonalna i fachowa organizacja pracy biura, m.in. prowadzenie kalendarza, dokumentacji i korespondencji przełożonego
  • organizacja spotkań służbowych oraz podróży krajowych i zagranicznych
  • tworzenie zamówień, zestawień i prezentacji
  • przygotowanie opisów procesów, wdrożenie ich i aktualizacja
  • koordynacja i realizacja tłumaczeń dokumentów
  • protokołowanie spotkań i kontrola realizacji punktów z protokołów
  • przygotowywanie zestawień czasu pracy podległych pionów
  • bieżący kontakt z centralą w Niemczech.

Oczekiwania

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • swobodnej komunikacji w języku niemieckim w mowie i piśmie (min. B2)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie PowerPoint i Excel)
  • umiejętności profesjonalnego przygotowania prezentacji
  • bardzo dobrej organizacji własnej pracy, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • sumienności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
  • chęci rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Zalety

Co Ci zapewnimy

  • różnorodne i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole
  • ciekawe projekty w międzynarodowym środowisku
  • realne możliwości awansu w strukturach firmy
  • atmosferę wzajemnego szacunku
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, bony na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc, dofinansowanie do wypoczynku, urlop Sabbatical, imprezy rekreacyjne i kulturalno-rozrywkowe).

Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.