Gdzie można nas znaleźć?

Od Morza Północnego, przez Adriatyk, aż po Morze Czarne. Jesteśmy obecni w wielu miejscach w Europie: w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Polsce, Chorwacji, Rumunii, Mołdawii i Bułgarii – i stale się rozrastamy.

Ekspansja 

Zasięg gospodarczy 

Już od ponad 10 lat rozwijamy się w Europie Środkowej i Wschodniej. Mamy ponad 1270 marketów, prowadzimy kilka zakładów mięsnych i centrów logistycznych. Nasz zespół tworzy ponad 130 000 pracowników zatrudnionych w całej Europie. Odnosimy spektakularne sukcesy, na które nieprzerwanie pracujemy.

Jeśli chcesz poznać historię firmy, dowiedzieć się więcej o naszym szerokim asortymencie i wyróżnieniach oraz działaniach Kauflandu na rzecz ochrony środowiska, kliknij tutaj. 


Współpraca 

Międzynarodowe perspektywy 

Firma Kaufland jest idealnym miejscem dla każdego, kto chciałby pracować w środowisku międzynarodowym. U nas czekają zadania, których realizacja możliwa jest tylko w drodze współpracy międzynarodowej. W zależności od obszaru zatrudnienia istnieje także możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poza granicami kraju, w jednej z naszych europejskich lokalizacji.


Lokalizacja 

Nasze lokalizacje w Polsce 

Do grupy Kaufland w Polsce należy ponad 200 marketów, 3 centra logistyczne oraz siedziba firmy. Nasze lokalizacje znajdują się na terenie całej Polski.

1. Centrala

Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu przy al. Armii Krajowej 47 i skupia wszystkie najważniejsze obszary działalności firmy: departament administracji, departament zakupu, departament obszary centralne, departament organizacji sprzedaży, pion customer management/rewizja, pion personalny i biuro zarządu.

2. Centra logistyczne

Za sprawne działania logistyczne odpowiadają trzy centra logistyczne zlokalizowane w Woli Krzysztoporskiej, Bydgoszczy i Gliwicach.

3. Nasze sklepy

Ponad 200 sklepów na terenie całej Polski oznacza, że dla każdego klienta jesteśmy „na miejscu”. Do obsługi naszych sklepów stale poszukujemy nowych pracowników. Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.