Twoja przyszłość w Kaufland

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Nasza firma

Wspólnie dbamy o to, aby zakupy były przyjemne

Każdego dnia blisko 132 000 naszych pracowników troszczy się o to, by klienci czuli się wyjątkowo w naszych sklepach. Jako część Grupy Schwarz, Kaufland jest jednym z wiodących przedsiębiorstw na rynku europejskiego handlu detalicznego. Nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii i Mołdawii stawiamy na najwyższą jakość, szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne ceny. Aby temu sprostać, stale się rozwijamy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Nasz bogaty i przemyślany asortyment dostępny w ponad 200 marketach to przeszło 20 000 różnych artykułów, w tym wysokiej jakości produkty regionalne, towary markowe oraz atrakcyjne marki własne. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Ponad 15 000 pracowników w centrali, w marketach oraz w centrach logistycznych z pełnym zaangażowaniem buduje sukces naszej firmy. Bardzo ważny jest dla nas rozwój indywidualnego potencjału, dlatego jako dynamiczny, efektywny i działający zgodnie z zasadą fair play pracodawca oferujemy pełne wsparcie i pomoc każdemu pracownikowi. Nasza codzienna współpraca oparta jest na wzajemnym szacunku i partnerskich relacjach, a także wspólnym dążeniu do celu, jakim jest stawanie się coraz lepszym.

Tutaj uzyskasz więcej informacji na temat naszej firmy.


Korzyści

Co oferujemy

Jako jedno z wiodących europejskich przedsiębiorstw w sektorze handlu detalicznego jesteśmy także wiarygodnym pracodawcą, oferującym swoim pracownikom wiele możliwości:

  • bogatą ofertę stanowisk pracy i programy rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie, która rozwija się nieprzerwanie od ponad 80 lat
  • poczucie bezpieczeństwa.

 

Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by współpraca naszych pracowników opierała się na wzajemnym zaufaniu. Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury organizacyjnej. Dzięki temu, a także dzięki wielu innym zaletom, które mamy do zaoferowania, uznawani jesteśmy za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców w branży handlowej.


Nasze wyróżnienia

Co nas wyróżnia 

Na rynku pracy jesteśmy postrzegani jako atrakcyjny pracodawca, o czym świadczą wyróżnienia, które otrzymujemy. Szczególnie dbamy o świetne warunki pracy i przyjazną atmosferę.

1. Jesteśmy Top Employer 2020!

Już po raz czwarty zostaliśmy uhonorowani  tytułem Top Employer Polska, a po raz drugi Top Employer Europe 2020, dołączając tym samym do grona prestiżowych organizacji, które oferują bardzo dobre warunki pracy, tworzą spójną kulturę organizacyjną oraz zapewniają pracownikom możliwości rozwoju zawodowego. Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute potwierdziło wyjątkowe warunki pracy w naszej firmie, co zapewniło nam miejsce w elitarnej grupie certyfikowanych pracodawców Top Employers.

2. Best Quality Employer 2017

Kaufland uhonorowany został godłem Best Quality Employer w konkursie organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Konkurs miał na celu wyłonienie spośród polskich pracodawców takich przedsiębiorstw, które wyróżniają się ponadprzeciętnymi standardami zarządzania zasobami ludzkimi oraz dbałością o wysoką jakość warunków pracy. Decydującymi aspektami były także stabilność zatrudnienia oraz przyjazna atmosfera pracy.

3. Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2016

Już po raz szósty magazyn Strefa Gospodarki uhonorował najlepszych pracodawców na rynku. Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016 to ogólnopolski program promocyjny z obszaru Human Resources (HR). Dzięki konsekwentnej realizacji założeń swojej polityki personalnej Kaufland został uhonorowany godłem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016. Wyróżniono nas między innymi za wysoką jakość zatrudnienia i stabilną pozycję na rynku pracy.Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych