Twoja przyszłość w Kaufland

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron. Jako jedno z wiodących europejskich przedsiębiorstw w sektorze handlu detalicznego jesteśmy także wiarygodnym pracodawcą, oferującym swoim pracownikom wiele możliwości. Mamy bogatą ofertę stanowisk pracy i programy rozwoju zawodowego. Charakteryzuje nas różnorodność i sukces gospodarczy - rozwijamy się nieprzerwanie od ponad 80 lat. Zrównoważony rozwój gwarantuje poczucie bezpieczeństwa.

Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by współpraca naszych pracowników opierała się na wzajemnym zaufaniu. Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury organizacyjnej. Dzięki temu, a także dzięki wielu innym zaletom, które mamy do zaoferowania, uznawani jesteśmy za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców w branży handlowej.


Nasze wyróżnienia

Co nas wyróżnia 

Na rynku pracy jesteśmy postrzegani jako atrakcyjny pracodawca, o czym świadczą wyróżnienia, które otrzymujemy. Szczególnie dbamy o świetne warunki pracy i przyjazną atmosferę.

1. Jesteśmy Top Employer 2019!

Już po raz trzeci zostaliśmy uhonorowani  tytułem Top Employer Polska, a w tym roku również Top Employer Europe 2019, dołączając tym samym do grona prestiżowych organizacji, które oferują bardzo dobre warunki pracy, tworzą spójną kulturę organizacyjną oraz zapewniają pracownikom możliwości rozwoju zawodowego. Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych globalnych pracodawców - tych, którzy dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Sednem procesu obowiązującego w projekcie Top Employers jest poddanie się procesowi szczegółowego badania i spełnienie wysokich standardów określonych w badaniu. Dopiero to pozwala uzyskać certyfikację. Kompleksowe badanie warunków pracy, któremu zostaliśmy poddani, jest dodatkową gwarancją prawidłowego przebiegu procesu. Polityka zatrudnienia w firmie oceniana była w oparciu o następujące kryteria: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, wdrażanie nowych pracowników (on-boarding), szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia, kultura organizacyjna. Badanie potwierdziło wyjątkowe warunki pracy w naszej firmie, co zapewniło nam miejsce w elitarnej grupie certyfikowanych pracodawców Top Employers.

2. Best Quality Employer 2017

Kaufland uhonorowany został godłem Best Quality Employer w konkursie organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Konkurs miał na celu wyłonienie spośród polskich pracodawców takich przedsiębiorstw, które wyróżniają się ponadprzeciętnymi standardami zarządzania zasobami ludzkimi oraz dbałością o wysoką jakość warunków pracy. Decydującymi aspektami były także stabilność zatrudnienia oraz przyjazna atmosfera pracy.

3. Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2016

Już po raz szósty magazyn Strefa Gospodarki uhonorował najlepszych pracodawców na rynku godłem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016. W tym roku również Kaufland zasilił grono laureatów tej nagrody. Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016 to ogólnopolski program promocyjny z obszaru Human Resources (HR). Jego celem jest upowszechnianie oraz propagowanie pozytywnych wzorców, modeli strategii działań w zakresie polityki personalnej, a także strategii integracji spraw personalnych z biznesowymi. Tegoroczna edycja programu rozpoczęła się w kwietniu. W maju ruszył proces analizy i weryfikacji nadesłanych do konkursu zgłoszeń. Aby otrzymać to wyróżnienie, musieliśmy spełnić szereg wymogów, które charakteryzują dobrego pracodawcę. Kapituła konkursu oceniła podstawowe zasady funkcjonowania na rynku pracy, takie jak przestrzeganie kodeksu pracy i reguły bezpieczeństwa. Dodatkowo przeanalizowano elementy cechujące zaangażowanego pracodawcę – dynamikę wzrostu zatrudnienia, inwestowanie w rozwój pracowników, społeczną odpowiedzialność biznesu. Ważnym kryterium była także reputacja firmy. Dzięki konsekwentnej realizacji założeń swojej polityki personalnej Kaufland został uhonorowany godłem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016. Wyróżniono nas między innymi za wysoką jakość zatrudnienia i stabilną pozycję na rynku pracy.Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.