Logistyka

Zgodnie z zamówieniem, w najlepszej jakości i na czas! Tylko w taki sposób zaopatrywane są nasze markety. Za dotrzymanie tej obietnicy odpowiedzialny jest Departament Logistyki.

Każdego dnia setki ciężarówek wypełnionych tysiącami palet z towarem najlepszej jakości opuszczają Centra Dystrybucyjne! Zadaniem Departamentu Logistyki jest zarządzanie przepływem towaru między dostawcą a marketami. Wszystkie markety obsługiwane są przez 3 magazyny zlokalizowane w Woli Krzysztoporskiej, Bydgoszczy oraz Gliwicach. Dodatkowo Pion Przepływu Towaru dba o odpowiednią dostępność produktów w marketach oraz w Centrach Dystrybucyjnych.

Informacje szczegółowe

Poznaj specyfikę pracy w Departamencie Logistyki

Interesuje Cię praca w jednym z naszych Centrów Dystrybucyjnych? Chcesz pracować w jednym z najnowocześniejszych magazynów w Europie? Zobacz, jakie działy wyróżniamy wewnątrz firmy.

1. Dział Zarządzania Gospodarką Towarową w Centrach Dystrybucyjnych

Do głównych zadań tego działu należy dbanie o odpowiedni stan zapasów we wszystkich magazynach oraz dla każdego asortymentu, tak aby zagwarantować dostępność towaru w marketach. Dodatkowo Dział Zarządzania Gospodarką Towarową dba również o świeżość dostarczanych produktów zgodnie z koncepcją świeżości Kauflandu.

2. Dział Gospodarki Towarowej w marketach - Dział FWWS

Dba o to, aby markety zawsze dysponowały wystarczającą ilością towaru dla naszych klientów. Przy pomocy systemu SAP Auto-Dispo koordynuje ilość zamawianego towaru, uwzględniając zapas w markecie, sprzedaż, harmonogramy dostaw oraz stany optyczne poszczególnych artykułów.

3. Centra Dystrybucyjne

Dbają o terminowe dostarczenie towarów do marketów poprzez wiele procesów wewnętrznych, takich jak przyjęcie i magazynowanie towaru, kompletacja, wydanie oraz dystrybucja towaru.

4. Dział Zarządzania Procesami

Troszczy się o dokumentację procesów w porozumieniu z Międzynarodowym Działem Zarządzania Procesami, definiuje i wspiera zmiany procesów na poziomie krajowym, dba o przeprowadzanie testów i je akceptuje,  pracuje nad usprawnianiem procesów biznesowych dotyczących całego przedsiębiorstwa w porozumieniu z Systemodawcą.

5. Dział Analizy i Kontroli Danych

Kontroluje między innymi wskaźniki zdefiniowane dla Departamentu SCM, czyli Logistyki, sporządza raporty, opracowuje analizy z zakresu ekonomiki zgodnie z wytycznymi, sporządza roczne plany budżetowe oraz prognozy.

6. Dział Kontroli Przepływu Towaru

Do głównych zadań Działu Kontroli Przepływu Towaru należy koordynacja punktów wspólnych pomiędzy Działami Logistyki, Zakupu, Sprzedaży oraz Administracji, np. ustalanie harmonogramów dostaw oraz sposobu dystrybucji towaru. Dział ten odpowiada również za komunikację z marketami poprzez komórkę Service Center.


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych