Ekspert ds. rozwoju nieruchomości

Jeśli masz doświadczenie w obszarze ekspansji i wyszukiwania nieruchomości wielkopowierzchniowych, a dodatkowo posiadasz zdolności negocjacyjne i analityczne, to Kaufland jest miejscem, w którym będziesz mógł się dalej rozwijać!

Zadania

Jakie będą Twoje zadania:

 • kierowanie projektami ekspansyjnymi i ich koordynowanie, w tym także opracowywanie strategii ekspansyjnej dla miast z podległego regionu
 • samodzielne wyszukiwanie lokalizacji pod obiekty Kaufland oraz sprawdzanie ich pod kątem potencjału i standardów sieci
 • negocjowanie z deweloperami i właścicielami nieruchomości warunków dotyczących umów kupna i najmu
 • współpraca z odpowiednimi instytucjami i urzędami w zakresie uzyskiwania niezbędnych do działalności pozwoleń
 • monitoring kosztów związanych z prowadzonymi projektami ekspansyjnymi oraz sytuacji na rynku nieruchomości komercyjnych.

Oczekiwania

Czego od Ciebie oczekujemy:

 • doświadczenia zawodowego w obszarze ekspansji i wyszukiwania nieruchomości wielkopowierzchniowych (od 2000 m2)
 • wykształcenia wyższego
 • biegłej znajomości języka niemieckiego
 • prawa jazdy kat. B, gotowości do częstych wyjazdów służbowych
 • bardzo dobrej znajomości topografii podległego terenu oraz umiejętności pracy w terenie
 • bardzo dobrej znajomości procesu inwestycyjnego oraz procedur prawnych związanych z zawieraniem umów nieruchomościowych
 • samodyscypliny, bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Zalety

Co Ci zapewnimy?

 • możliwości rozwoju kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku
 • fachowe wdrożenie, które w pełni przygotuje Cię do wykonywanej pracy
 • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
 • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego
 • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wywiad 

Poznaj Jarka, Eksperta ds. Rozwoju Nieruchomości

Jarek na co dzień realizuje liczne, międzynarodowe projekty w obszarze nieruchomości oraz ekspansji. Dowiedz się, jak wygląda praca w Kauflandzie z punktu widzenia naszego Eksperta.

1. Jak zaczęła się Twoja kariera w Kauflandzie?

Prawdę mówiąc, brałem udział w dwóch rekrutacjach do Kauflandu. Za pierwszym razem nie udało się ze względu na lokalizację, która mi nie odpowiadała, natomiast gdy pojawiło się ogłoszenie na województwo zachodniopomorskie, zdecydowałem się spróbować jeszcze raz swoich sił i zostałem zaproszony na rozmowę z moim obecnym szefem, z którym, jak się okazało na rozmowie, znaliśmy się już z poprzedniej firmy, więc wiedział, jakie są moje możliwości i co może zyskać, decydując się na moją kandydaturę.

2. Jak w praktyce wygląda normalny dzień pracy Eksperta ds. rozwoju nieruchomości?

Każdy dzień jest tak naprawdę inny. Pracuję w zadaniowym systemie czasu pracy i zarządzam równolegle wieloma projektami, przy czym zdecydowanym priorytetem w mojej pracy jest budowanie pozytywnych relacji z kontrahentami i firmami zewnętrznymi. Oprócz tego odpowiadam również za koordynację pracy pozostałych działów fachowych i prawidłowy przepływ informacji. Praca Eksperta to także liczne analizy inwestycyjne, wyszukiwanie nowych lokalizacji i działek pod budowę marketu, sprawdzanie terenu pod kątem planistycznym. Do moich obowiązków należy również gruntowna analiza terenu i konkurencji, a także wszystkich czynników, które wpływają na sukces sklepu.

3. Jakie predyspozycje i cechy charakteru według Ciebie powinna mieć osoba na tym stanowisku?

Przede wszystkim musi być to osoba zdecydowanie samodzielna, odporna na stres i wielozadaniowa - do wykonania jest dużo prac równolegle i nierzadko w bardzo krótkim czasie. Z pewnością musi łatwo nawiązywać kontakty z ludźmi, często trudnymi, ale też z urzędami. Doświadczenie w branży, znajomość podległego terenu i lokalnego rynku również są konieczne.

4. Jakie możliwości rozwoju daje firma Kaufland?

Z pewnością daje realną szansę na rozwój i awans. Jestem tego dobrym przykładem. Swoją karierę zaczynałem na stanowisku Starszego Specjalisty. Ze względu na wysokie wyniki już po roku pracy awansowałem na stanowisko Eksperta i codziennie biorę udział w dużych, międzynarodowych projektach. Codziennie uczę się czegoś nowego i – co jest dla mnie najważniejsze – mam naprawdę duży wpływ na to, co dzieje się w firmie.

5. Jaki jest Twój największy sukces w Kauflandzie?

Sukcesów na swoim koncie mam sporo, jednak jednym z większych jest pozyskanie w ciągu zaledwie roku od zatrudnienia nieruchomości, na której lada moment stanie nasz market. Jest to ogromny sukces, ponieważ wymaga to wiele pracy i w innych firmach taki proces trwa znacznie dłużej. Projekt jest bardzo złożony, trzeba prowadzić liczne negocjacje handlowe z partnerami biznesowymi, dlatego jestem z tego dumny.

6. Co poradziłbyś młodym osobom, które właśnie teraz decydują o swojej przyszłości zawodowej? Na czym powinny się skupić, jakie umiejętności będą im potrzebne, gdyby chciały pracować w obszarze nieruchomości?

Osoby, które chcą związać swoją przyszłość z obszarem nieruchomości, powinny już na starcie podjąć studia kierunkowe, które z pewnością pozwolą im pogłębić wiedzę fachową z zakresu urbanistyki i prawa budowlanego, a ta jest bardzo potrzebna  w codziennej pracy. Warto też postawić na praktykę i konsekwentne zdobywanie doświadczenia w branży, przy czym należy się też uzbroić w cierpliwość, ponieważ efekty wykonywanej pracy widoczne będą dopiero po dłuższym czasie.


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych