Dołącz do nas jako Magazynier Wydania Towaru

Jesteś osobą dokładną i rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki? Interesuje Cię praca w logistyce? Szukasz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej? Aplikuj już dziś i buduj razem z nami nasz sukces.

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy na stanowisku Magazynier Wydania Towaru.

Zadania

Jakie będą Twoje zadania?

  • praca z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i urządzeń
  • prawidłowe przygotowanie towaru do dystrybucji
  • uzupełnianie i magazynowanie
  • transport wewnętrzny

Oczekiwania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • rzetelności i uczciwości
  • zaangażowania i dyspozycyjności
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (nieobowiązkowo)
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych (nieobowiązkowo)

Zalety

Co Ci zapewnimy?

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole
  • atmosferę wzajemnego szacunku
  • różnorodne możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny

Więcej informacji o zaletach pracy w naszej firmie znajdziesz tutaj

Wywiad

Poznaj Tomka i Kamila - magazynierów w Logistyce

Najlepszym i najbardziej obiektywnym źródłem wiedzy o firmie są pracownicy. Poznaj Tomka i Kamila, którzy związani są z firmą Kaufland już od ponad 8 lat. Dowiedz się, jak pracują, za co nas cenią i dlaczego polecają innym osobom pracę w Kauflandzie.

Dlaczego zdecydowaliście się podjąć pracę w firmie Kaufland?

Kamil: W 2009 roku miałem okazję poznać pracę w Logistyce jako praktykant z technikum. Bardzo mi się tu spodobało, miałem dostęp do nowej technologii, poznałem nowoczesne miejsce pracy oraz przede wszystkim fajnych ludzi. Praktyka była bardzo dobrze zorganizowana, z zaangażowaniem wyznaczonych opiekunów,  przekrojowa, bo odbywała się w różnych działach w magazynie. Wprawdzie była ona dla mnie bezpłatna, ale na koszt firmy zrobiłem uprawnienia do prowadzenia wózków unoszących i każdego dnia praktyki mogłem korzystać z darmowych ciepłych posiłków w kantynie magazynu. Zadowolenie z praktyki wpłynęło na moją decyzję o podjęciu pracy właśnie tutaj.

Tomek: Jeśli chodzi o mnie to pracowałem wcześniej 10 lat w hucie szkła, była to bardzo ciężka praca. Znajomy polecił mi pracę w Kauflandzie ze względu na dobrą atmosferę i wysokie zarobki, więc postanowiłem aplikować w 2007 roku i jestem tutaj.

Jak wygląda Wasz dzień pracy?

Kamil: Pracuję na stanowisku operatora wózka wysokiego składowania. Do moich obowiązków należy kompletacja towaru według zamówień marketów, foliowanie palet i odstawienie towaru na rampę do wysyłki. Dbam też o zabezpieczenie towaru, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.

Dodatkowo, z racji dużego doświadczenia i zaufania, jakim obdarza mnie przełożony, wspieram go w codziennych czynnościach związanych z zarządzaniem zespołem, tzn. w sprawdzaniu obecności, dzieleniu obowiązków na zmianie, informowaniu koleżanek i kolegów, co w danym dniu robimy, w jakim obszarze pracujemy. Szkolę również nowych pracowników na stanowisku pracy.

Jakie korzyści płyną z pracy w firmie Kaufland?

Kamil: Korzyści jest sporo, chociażby rozbudowany pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport. Mamy imprezy integracyjne, dostajemy na każde święta bony i paczki, bierzemy udział w turniejach piłkarskich. Dużym udogodnieniem dla nas jest też elastyczny grafik, możliwość dopasowania indywidualnie godzin pracy. Przełożeni są otwarci na potrzeby pracowników w tym zakresie.

Tomek: Potwierdzam to, co mówi Kamil. Na pewno panuje u nas bardzo dobra atmosfera, zarówno między pracownikami, jak też w relacjach z przełożonym. Poza tym mamy na miejscu zupełnie za darmo fizjoterapeutę do swojej dyspozycji, stołówkę. Na 10-lecie pracy otrzymujemy nagrodę. Dodatkowo funkcjonuje system poleceń, czyli za każdą poleconą do pracy osobę można dostać dodatkowe pieniądze po przepracowaniu przez poleconą osobę 7 miesięcy. Dużym plusem jest też samo miejsce pracy - nowoczesny magazyn i narzędzia pracy, automatyczny magazyn do kompletacji drobnicy, zresztą jedyny taki w Polsce. I chyba najważniejsza kwestia – wysokie zarobki, premie uzależnione od chęci do pracy i wydajności, wynagrodzenie zawsze na czas.

Jakich wskazówek udzielilibyście osobie, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu?

Tomek: Musi to być osoba, która jest przygotowana na pracę fizyczną i otwarta na nowe wyzwania. Powinna wykonywać swoją pracę dokładnie i sumiennie.

Kamil: Generalnie chodzi po prostu o szczere chęci do pracy i zaangażowanie w to, co się robi. O pracę można ubiegać się przez stronę internetową Kauflandu.

Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.