Dołącz do nas jako Sprzedawca / Kasjer

Lubisz pracować w zespole? Jesteś osobą otwartą i energiczną, a zadowolenie Klienta sprawia Ci ogromną satysfakcję? Aplikuj już dziś i buduj razem z nami sukces w sprzedaży.

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy na stanowisku Sprzedawca / Kasjer w całej Polsce.

Zadania

Jakie będą Twoje zadania?

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru
  • zatowarowanie sklepu
  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • dbanie o uprzejmą obsługę klienta
  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów
  • szybka i staranna obsługa klientów przy kasach
  • kontrola terminów przydatności do spożycia
  • przygotowanie zwrotów towarów
  • zapewnienie regularnej i płynnej odprawy kasowej

Oczekiwania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • znajomości zasad obsługi klienta
  • energicznej i przyjaznej osobowości
  • sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

Zalety

Co Ci zapewnimy?

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole
  • atmosferę wzajemnego szacunku
  • różnorodne możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów

Więcej informacji o zaletach pracy w naszej firmie znajdziesz tutaj

Wywiad

Poznaj Dawida- Sprzedawcę / Kasjera w jednym z marketów we Wrocławiu

Dawid już od 6 lat jest częścią naszego zespołu, wnosząc codziennie pozytywną energię i dużą dawkę uśmiechu. Prywatnie lubi fotografować, zwłaszcza naturę wczesną jesienią. Dowiedz się, co Dawid myśli o swojej pracy w Kauflandzie.

W jaki sposób dowiedziałeś się o naszej ofercie?

Przeprowadziłem się do Wrocławia 6 lat temu i kiedy robiłem zakupy w Kauflandzie, spodobał mi się sam market – ładny wystrój, porządek, szeroki asortyment. Pomyślałem wtedy, że fajnie byłoby tu pracować, tym bardziej że miałem już doświadczenie na stanowisku sprzedawcy. Zapytałem w punkcie informacyjnym o wolne stanowiska pracy, zostawiłem swoje CV i już po kilku dniach miałem propozycję pracy.

Jakie były Twoje wcześniejsze doświadczenia zawodowe?

Do tej pory pracowałem tylko w handlu. Zaczynałem swoją karierę na stanowisku magazynier/kasjer, jednak zrezygnowałem z tej pracy, gdyż kolidowała ze studiami. Później pracowałem w jednym z dyskontów jako sprzedawca/kasjer i po dwóch latach, po przeprowadzce do Wrocławia, przeniosłem się do Kauflandu.

Jakie cechy powinien posiadać idealny kandydat na stanowisko Kasjer/Sprzedawca?

Musi być bardzo cierpliwy, miły, uśmiechnięty, w żadnym razie nie może być wybuchowy i nie powinien kierować się emocjami. Doświadczenie na tym stanowisku nie jest wymagane, bo są szkolenia i okres wdrożeniowy, wystarczy dyspozycyjność i chęć do pracy.

Jakie zadania realizujesz na co dzień?

U nas każdy ma swój obszar działania, swoją strefę i to mi się bardzo podoba. Każdy wie, co ma robić, za co jest odpowiedzialny. Natomiast zdarza się, że w razie potrzeby przechodzimy do innego działu, aby się wesprzeć. Na co dzień zajmuję się porządkowaniem towaru, dbam o estetykę swojego obszaru, czyli zarządzam i wprowadzam aktualizację etykiet dziennych, rozkładam towar na półkach. Oprócz tego oczywiście obsługuję klientów przy kasie.

Dlaczego poleciłbyś Kaufland jako pracodawcę?

Tak jak już wcześniej wspomniałem, jest bardzo jasny i zrozumiały podział obowiązków. Każdy wie, co ma robić, za co jest odpowiedzialny, za jaką strefę. Oprócz tego na pewno kwestie finansowe – wynagrodzenie jest zawsze na czas, a dodatkowo mamy dużo benefitów pozapłacowych, np. prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, dodatkowe ubezpieczenie, bony na święta, imprezy integracyjne. Organizacja też jest na bardzo wysokim poziomie, stałe godziny pracy w systemie dwuzmianowym z możliwością wcześniejszego rozplanowania grafiku, no i przede wszystkim świetny zespół i naprawdę przyjazna atmosfera w pracy.

Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.