• header-uczniowie3

  Uczniowie

  Uczniowie mogą przyuczyć się u nas do wybranego zawodu. Jesteśmy przedsiębiorstwem, dla którego kształcenie i rozwój ma szczególnie istotne znaczenie, dlatego uczniom oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie związanym ze sprzedażą.

  Pierwszy krok do kariery
 • new_1280x500

  Staż w Niemczech

  Jesteś absolwentem i chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w naszej niemieckiej spółce? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu!

  Dowiedz się więcej!
 • header-kariera

  Kariera – start i rozwój

  Niezależnie od obszaru działania: Sprzedaż, Logistyka, produkcja, Systemy Informacyjne czy Nieruchomości - w firmie Kaufland czekają na Ciebie różnorodne i ciekawe zadania. Do ich realizacji szukamy ludzi, którzy cenią sobie koleżeńskie relacje, stabilizację i niezawodność pracodawcy.

  Dołącz do nas
 • header-studenci

  Studenci i absolwenci

  W firmie Kaufland czekają na Ciebie szanse rozwoju zawodowego i perspektywa kariery. Studentom oferujemy zdobycie cennego doświadczenia zawodowego podczas studiów w ramach obowiązkowych praktyk studenckich. Dla absolwentów tworzymy specjalne programy szkoleniowe, umożliwiające zdobycie wiedzy na temat naszej firmy i poszczególnych obszarów jej funkcjonowania.

  Z nami pewny start
 • header-oferty

  Oferty pracy

  Chciałbyś zostać częścią naszego zespołu? Świetnie! Na naszych stronach znajdziesz aktualne oferty pracy, na które możesz bezpośrednio aplikować.

  Aplikuj już teraz

Obszary działania

Naszą zaletą jest różnorodność. W każdym obszarze działania czekają na Ciebie liczne możliwości rozwoju i ciekawe oferty pracy.