Możliwości rozwoju na stanowisku kierowniczym

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i chcesz rozwijać swoje kompetencje kierownicze? Dołącz do naszego zespołu i zarządzaj grupą zmotywowanych pracowników w naszej firmie. Rozpocznij już dziś swoją karierę jako Menedżer Marketu w Sprzedaży lub Kierownik Zmiany w Logistyce. Poznaj też możliwości rozwoju na stanowisku kierowniczym w pozostałych obszarach działania w firmie Kaufland. Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy na stanowiskach kierowniczych w naszej firmie.

Nasze wartości 

Poznaj nas jako pracodawcę

Pracując w naszym międzynarodowym przedsiębiorstwie, będziesz częścią zespołu, który stawia na efektywność, dynamikę i fair play. To właśnie te wartości są fundamentem naszej pracy i pomagają nam osiągać sukces. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat naszej firmy.


Obszary działania

Obszary działania w naszej firmie


Kobiety w Kauflandzie

Silna płeć, czyli kobiety w Kauflandzie

Według najnowszego raportu Grant Thornton pt. „Women in business” nieco ponad jedna trzecia (35 proc.) kadry zarządzającej w Polsce to kobiety. Tymczasem w Kaufland Polska panie stanowią aż 62% kadry zarządzającej. Dowiedz się, co myślą na temat kariery Elwira, Katarzyna, Wioleta i Iwona piastujące stanowiska kierownicze w Departamencie Sprzedaży w Kaufland Polska.

Jaka jest Twoja recepta na sukces zawodowy?

Bardzo dużo zależy też od wychowania. Niektóre przekonania wynosimy z domu. Moi rodzice zawsze powtarzali mi, że świat stoi przede mną otworem. Mówili, że stać mnie na wiele. Często słyszałam: wymagaj od życia. Nikt nie stawiał żadnych granic – odpowiada Katarzyna Szewczyk, dyrektor marketu Kaufland w Wodzisławiu Śląskim.

Czy kobiety zarządzają inaczej niż mężczyźni?

Uważam, że tak. Przede wszystkim inaczej komunikujemy. Mężczyźni są z reguły bardziej rzeczowi, a nam zależy też na budowaniu relacji. Dla mnie bardzo ważne jest, żeby stworzyć więzi z pracownikami. Rozmawiać nie tylko o pracy – uważa Elwira Rolnik, dyrektor regionu sprzedaży.

Jakie cechy pomagają kobietom w zarządzaniu?

Zwykle kobiety mają wyższy poziom empatii. Zdajemy sobie sprawę, że czasem trzeba postawić dobro innych nad swoje. Ważne jest, żeby pracownik mógł liczyć na wsparcie przełożonego – mówi Wioleta Nogły, lider zespołu w markecie Kaufland w Wodzisławiu Śląskim.

Jak być dobrą przełożoną?

Trzeba umieć budować pozytywną atmosferę. Jeśli jesteś przykładny, obowiązkowy i umiesz rozmawiać z ludźmi, to możesz być dobrym przełożonym i to niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą - uważa Iwona Orawska, menedżer działu w wodzisławskim markecie.


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych