Możliwości rozwoju na stanowisku kierowniczym

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i chcesz rozwijać swoje kompetencje kierownicze? Dołącz do naszego zespołu i zarządzaj grupą zmotywowanych pracowników w naszej firmie. Rozpocznij już dziś swoją karierę jako Menedżer Marketu w Sprzedaży lub Kierownik Zmiany w Logistyce. Poznaj też możliwości rozwoju na stanowisku kierowniczym w pozostałych obszarach działania w firmie Kaufland. Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy na stanowiskach kierowniczych w naszej firmie.

Nasze wartości 

Poznaj nas jako pracodawcę

Pracując w naszym międzynarodowym przedsiębiorstwie, będziesz częścią zespołu, który stawia na efektywność, dynamikę i fair play. To właśnie te wartości są fundamentem naszej pracy i pomagają nam osiągać sukces. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat naszej firmy.


Obszary działania

Obszary działania w naszej firmie


Kobiety w Kauflandzie

Silna płeć, czyli kobiety w Kauflandzie

Według najnowszego raportu Grant Thornton pt. „Women in business” nieco ponad jedna trzecia (35 proc.) kadry zarządzającej w Polsce to kobiety. Tymczasem w Kaufland Polska panie stanowią aż 62% kadry zarządzającej. Dowiedz się, co myślą na temat kariery Elwira, Katarzyna, Wioleta i Iwona piastujące stanowiska kierownicze w Departamencie Sprzedaży w Kaufland Polska.

Jaka jest Twoja recepta na sukces zawodowy?

Bardzo dużo zależy też od wychowania. Niektóre przekonania wynosimy z domu. Moi rodzice zawsze powtarzali mi, że świat stoi przede mną otworem. Mówili, że stać mnie na wiele. Często słyszałam: wymagaj od życia. Nikt nie stawiał żadnych granic – odpowiada Katarzyna Szewczyk, dyrektor marketu Kaufland w Wodzisławiu Śląskim.

Czy kobiety zarządzają inaczej niż mężczyźni?

Uważam, że tak. Przede wszystkim inaczej komunikujemy. Mężczyźni są z reguły bardziej rzeczowi, a nam zależy też na budowaniu relacji. Dla mnie bardzo ważne jest, żeby stworzyć więzi z pracownikami. Rozmawiać nie tylko o pracy – uważa Elwira Rolnik, dyrektor regionu sprzedaży.

Jakie cechy pomagają kobietom w zarządzaniu?

Zwykle kobiety mają wyższy poziom empatii. Zdajemy sobie sprawę, że czasem trzeba postawić dobro innych nad swoje. Ważne jest, żeby pracownik mógł liczyć na wsparcie przełożonego – mówi Wioleta Nogły, lider zespołu w markecie Kaufland w Wodzisławiu Śląskim.

Jak być dobrą przełożoną?

Trzeba umieć budować pozytywną atmosferę. Jeśli jesteś przykładny, obowiązkowy i umiesz rozmawiać z ludźmi, to możesz być dobrym przełożonym i to niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą - uważa Iwona Orawska, menedżer działu w wodzisławskim markecie.


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.