Rozpocznij z nami swoją karierę

Jesteś osobą zaangażowaną? Masz głowę pełną pomysłów? Dołącz do nas i zostań częścią naszego zespołu. W zależności od Twoich kwalifikacji i dotychczasowego doświadczenia zapewnimy Ci przestrzeń do rozwijania umiejętności oraz wykorzystywania Twoich mocnych stron.

Ponad 15 000 pracowników, trzy centra logistyczne, centrala we Wrocławiu oraz ponad 220 sklepów na terenie całego kraju – dołącz do nas. Aplikuj już dziś.

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy.


Obszary działania

Poznaj wszystkie obszary działania w Kauflandzie

Firma Kaufland oferuje zatrudnienie na stanowiskach  w trzech różnych obszarach działania: Sprzedaż, Logistyka  i Centrala. W każdym  z tych obszarów czekają na Ciebie różnorodne i ciekawe zadania.

 


Wywiad z Magdaleną

Poznaj Magdę – specjalistkę w Departamencie Marketingu

 

1. Jak zaczęła się Twoja kariera w Kauflandzie?

Moja kariera w Kauflandzie rozpoczęła się latem 2019 roku, kiedy zdecydowałam się wziąć udział w programie płatnych praktyk wakacyjnych. Po przejściu procesu rekrutacji stałam się częścią Pionu Rekrutacji i Marketingu Personalnego. Te trzy miesiące pozwoliły mi odkryć moje mocne strony i zdobyć pewność w kontekście dalszej drogi rozwoju.

2. Jak w praktyce wygląda normalny dzień pracy młodszego specjalisty?

Mój przeciętny dzień pełen jest różnorodności. Dzięki pracy w Departamencie Marketingu mam możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach, ale również nieustannego poszerzania swojej wiedzy. Międzynarodowe środowisko pracy wymaga codziennego wykorzystywania języka angielskiego i niemieckiego w praktyce. Czuję realny wpływ na to, co dzieje się w dziale, a każdy zewnętrzny kontakt z naszymi reklamami lub materiałami marketingowymi daje mi satysfakcję i napędza do dalszej pracy.

3. Jakie według Ciebie predyspozycje i cechy charakteru powinna mieć osoba na tym stanowisku?

Osoba pracująca na moim stanowisku na pewno powinna być otwarta, nie tylko na kontakty międzyludzkie, ale też na zdobywanie wiedzy w obszarach, które mogą być dla niej nowe. Ważna jest wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów. Na pewno przyda się też pozytywne nastawienie i dużo chęci. Mając takie podejście, nie ma przecież rzeczy niemożliwych 😉

4. Jakie możliwości rozwoju daje firma Kaufland?

Możliwości jest wiele. W zależności od tego, jakich umiejętności wymaga Twoje przyszłe stanowisko, zostaniesz poprowadzony przez swojego menadżera. Możesz skorzystać ze świetnych zajęć językowych, wziąć udział w szkoleniach z umiejętności twardych, ale i miękkich. A po wszystkim zajrzeć na siłownię albo przekąsić coś pysznego w naszej centrali.

5. Jaki jest Twój największy sukces w Kauflandzie?

Mój największy sukces? Zmienia się każdego dnia. Korzystając z każdej szansy, jaką da Ci Kaufland, sam zobaczysz, jak bardzo się rozwiniesz. Warto więc zaryzykować i podjąć wyzwanie!


Informacje dodatkowe

To może Cię również zainteresować


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych