Gdzie można nas znaleźć?

Od Morza Północnego, przez Adriatyk, aż po Morze Czarne. Jesteśmy obecni w wielu miejscach w Europie: w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Polsce, Chorwacji, Rumunii, Mołdawii i Bułgarii – i stale się rozrastamy.

Lokalizacja

Nasze lokalizacje w Polsce

Do grupy Kaufland w Polsce należy ponad 245 marketów, 3 centra logistyczne oraz siedziba firmy. Nasze lokalizacje znajdują się na terenie całej Polski.

Centrala

Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu przy al. Armii Krajowej 47 i skupia wszystkie najważniejsze obszary działalności firmy: departament administracji, departament zakupu, departament obszary centralne, departament organizacji sprzedaży, pion customer management/rewizja, pion personalny i biuro zarządu.

 

Centra logistyczne

Za sprawne działania logistyczne odpowiadają trzy centra logistyczne zlokalizowane w Woli Krzysztoporskiej, Bydgoszczy i Gliwicach.

Nasze sklepy

Ponad 220 sklepów na terenie całej Polski oznacza, że dla każdego klienta jesteśmy „na miejscu”. Do obsługi naszych sklepów stale poszukujemy nowych pracowników. 


Ekspansja

Zasięg gospodarczy

Już prawie 20 lat rozwijamy się w Europie Środkowej i Wschodniej. Mamy ponad 1270 marketów, prowadzimy kilka zakładów mięsnych i centrów logistycznych. Nasz zespół tworzy ponad 130 000 pracowników zatrudnionych w całej Europie. Odnosimy spektakularne sukcesy, na które nieprzerwanie pracujemy.

Jeśli chcesz poznać historię firmy, dowiedzieć się więcej o naszym szerokim asortymencie i wyróżnieniach oraz działaniach Kauflandu na rzecz ochrony środowiska, kliknij tutaj. Informacje dodatkowe

To może Cię również zainteresować


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych