Postaw na rozwój zawodowy

Jako duże i prężnie działające przedsiębiorstwo oferujemy naszym pracownikom szerokie perspektywy rozwoju zawodowego. Wzmacniamy, wspieramy i podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz dbamy o rozwój ich potencjału w miejscu pracy. To podstawa naszego sukcesu.

Wdrożenie

Rozpocznij swoją karierę od gruntownego wdrożenia

Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi pracownicy zostali odpowiednio i skutecznie wdrożeni. Już w pierwszym dniu swojej pracy uzyskasz  wiele ciekawych informacji o naszej firmie i  poznasz osoby do kontaktu z poszczególnych obszarów. Zapewnimy Ci indywidualne wdrożenie, dzięki czemu profesjonalnie przygotujesz się do przejęcia swoich obowiązków i poczujesz się pewnie, wykonując nowe zadania.


Zarządzanie potencjałem pracowników

Rozpoznaj swoje mocne strony i rozwijaj swój potencjał

Każdy z naszych pracowników jest wyjątkowy i posiada  różne kompetencje. Odkrywamy je, oceniamy i rozwijamy. Zgodnie z zasadą fair play nasz proces „Zarządzania potencjałem pracowników” jest przejrzysty i pozwala profesjonalnie zadbać o talenty w naszej firmie.

Podczas regularnych spotkań pracownicy i menedżerowie mają możliwość wzajemnego przekazywania sobie informacji zwrotnych na temat współpracy oraz osiąganych wyników. Rozmowy te opierają się na  indywidualnym planie rozwoju zawodowego i osobistego.


Akademia menedżera

Twój pewny start na pierwszym stanowisku kierowniczym

Pierwsza praca na stanowisku kierowniczym wiąże się z licznymi obowiązkami i nowymi wyzwaniami. Dzięki  naszemu 5-dniowemu programowi rozwojowemu poznasz nasze wartości i zasady zarządzania oraz zyskasz pewność siebie w nowej roli. Wspólnie stworzymy optymalne warunki do dobrej współpracy, opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Różnorodne zadania praktyczne oraz wymiana doświadczeń zarówno z kolegami w trakcie szkoleń, jak również w pracy z przełożonym ugruntuje Twoją wiedzę praktyczną i stworzy mocny fundament Twojej codziennej pracy.

Zasady zarządzania

Poznasz 5 zasad zarządzania, które opierają się na naszych wartościach. Ten model to nasza misja i jednocześnie zobowiązanie wobec naszych pracowników.

Rozwój osobisty

Poznasz swoje mocne strony i obszary do rozwoju, dzięki czemu będziesz mógł się stale rozwijać.

Skuteczna komunikacja

Opanujesz zasady prowadzenia rozmów i dowiesz się, jak sobie radzić z problematycznymi rozmówcami i trudnymi tematami rozmów.

Zarządzanie talentami

Poznasz swoją rolę jako osoby odpowiedzialnej za rozwój i wspieranie swoich pracowników.


Rozwój kadry zarządzającej

Przygotuj się do roli dyrektora departamentu

W ramach wdrożenia na stanowisko dyrektora departamentu oferujemy naszym pracownikom indywidualny pakiet szkoleniowy, który pozwoli rozwinąć kompetencje w następujących obszarach:

  • zarządzanie strategiczne
  • kreowanie i wdrażanie zmian
  • rozpoznawanie relacji pomiędzy specyfiką kraju a międzynarodowymi zależnościami
  • identyfikowanie potencjału związanego ze wzrostem wyników i wydajności
  • budowanie międzynarodowej sieci kontaktów.

W ten sposób świadomie podążamy nowymi drogami: oprócz organizowania szkoleń w naszej centrali podejmujemy również działania mające na celu rozwój zawodowy w miejscu pracy. W trakcie wirtualnych spotkań i rozmów ze współpracownikami będziesz miał okazję wymienić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, które z pewnością okażą się pomocne i skuteczne w codziennej pracy.Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.