Postaw na rozwój zawodowy

Jako duże i prężnie działające przedsiębiorstwo oferujemy naszym pracownikom szerokie perspektywy rozwoju zawodowego. Wzmacniamy, wspieramy i podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz dbamy o rozwój ich potencjału w miejscu pracy. To podstawa naszego sukcesu.

Wdrożenie

Rozpocznij swoją karierę od gruntownego wdrożenia

Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi pracownicy zostali odpowiednio i skutecznie wdrożeni. Już w pierwszym dniu swojej pracy uzyskasz  wiele ciekawych informacji o naszej firmie i  poznasz osoby do kontaktu z poszczególnych obszarów. Zapewnimy Ci indywidualne wdrożenie, dzięki czemu profesjonalnie przygotujesz się do przejęcia swoich obowiązków i poczujesz się pewnie, wykonując nowe zadania.


Zarządzanie potencjałem pracowników

Rozpoznaj swoje mocne strony i rozwijaj swój potencjał

Każdy z naszych pracowników jest wyjątkowy i posiada  różne kompetencje. Odkrywamy je, oceniamy i rozwijamy. Zgodnie z zasadą fair play nasz proces „Zarządzania potencjałem pracowników” jest przejrzysty i pozwala profesjonalnie zadbać o talenty w naszej firmie.

Podczas regularnych spotkań pracownicy i menedżerowie mają możliwość wzajemnego przekazywania sobie informacji zwrotnych na temat współpracy oraz osiąganych wyników. Rozmowy te opierają się na  indywidualnym planie rozwoju zawodowego i osobistego.


Akademia menedżera

Twój pewny start na pierwszym stanowisku kierowniczym

Pierwsza praca na stanowisku kierowniczym wiąże się z licznymi obowiązkami i nowymi wyzwaniami. Dzięki  naszemu 5-dniowemu programowi rozwojowemu poznasz nasze wartości i zasady zarządzania oraz zyskasz pewność siebie w nowej roli. Wspólnie stworzymy optymalne warunki do dobrej współpracy, opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Różnorodne zadania praktyczne oraz wymiana doświadczeń zarówno z kolegami w trakcie szkoleń, jak również w pracy z przełożonym ugruntuje Twoją wiedzę praktyczną i stworzy mocny fundament Twojej codziennej pracy.

Zasady zarządzania

Poznasz 5 zasad zarządzania, które opierają się na naszych wartościach. Ten model to nasza misja i jednocześnie zobowiązanie wobec naszych pracowników.

Rozwój osobisty

Poznasz swoje mocne strony i obszary do rozwoju, dzięki czemu będziesz mógł się stale rozwijać.

Skuteczna komunikacja

Opanujesz zasady prowadzenia rozmów i dowiesz się, jak sobie radzić z problematycznymi rozmówcami i trudnymi tematami rozmów.

Zarządzanie talentami

Poznasz swoją rolę jako osoby odpowiedzialnej za rozwój i wspieranie swoich pracowników.


Rozwój kadry zarządzającej

Przygotuj się do roli dyrektora departamentu

W ramach wdrożenia na stanowisko dyrektora departamentu oferujemy naszym pracownikom indywidualny pakiet szkoleniowy, który pozwoli rozwinąć kompetencje w następujących obszarach:

  • zarządzanie strategiczne
  • kreowanie i wdrażanie zmian
  • rozpoznawanie relacji pomiędzy specyfiką kraju a międzynarodowymi zależnościami
  • identyfikowanie potencjału związanego ze wzrostem wyników i wydajności
  • budowanie międzynarodowej sieci kontaktów.

W ten sposób świadomie podążamy nowymi drogami: oprócz organizowania szkoleń w naszej centrali podejmujemy również działania mające na celu rozwój zawodowy w miejscu pracy. W trakcie wirtualnych spotkań i rozmów ze współpracownikami będziesz miał okazję wymienić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, które z pewnością okażą się pomocne i skuteczne w codziennej pracy.Informacje dodatkowe

To może Cię również zainteresować


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych