Nasza oferta

Mamy świadomość tego, że zadowolony pracownik stanowi fundament silnego przedsiębiorstwa. Usatysfakcjonowany pracownik wychodzi z inicjatywą i zawsze jest gotowy do działania. Z tego powodu mamy do zaoferowania znacznie więcej korzyści, które przekładają się na zadowolenie z pracy i poczucie przynależności do zespołu – jest to nasza oferta na dziś i na przyszłość.

Korzyści 

Korzyści z pracy w firmie Kaufland

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, studentem, absolwentem, osobą z doświadczeniem zawodowym czy bez - zaoferujemy Ci:

Koleżeńską współpracę

Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury pracy. Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by współpraca naszych pracowników opierała się na wzajemnym zaufaniu.

Nowoczesne miejsce pracy

Wykorzystanie technik cyfrowych i nowych mediów zapewnia nam elastyczną i komfortową współpracę w nowoczesnym środowisku.

Fachowe wdrożenie

Zapewnimy Ci profesjonalne wdrożenie stanowiskowe. Już w pierwszych dniach pracy zadbamy, abyś uzyskał wiedzę niezbędną do wykonywania Twoich obowiązków, a także poznał strukturę naszej firmy, działy fachowe oraz osobę, do której możesz się zwrócić z pytaniami.

Możliwości rozwoju

Dzięki konstruktywnemu feedbackowi skutecznie zadbamy o Twój dalszy rozwój kompetencji i umiejętności, a także motywację do działania.

Kontakt z Ekspertem ds. pracowniczych

To niezależna osoba kontaktowa zajmująca się sprawami związanymi z miejscem pracy. Główną rolą Eksperta ds. pracowniczych jest budowanie pozytywnej atmosfery pracy poprzez bezpośrednią komunikację z pracownikami. Zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania.


Benefity

Twoje benefity i świadczenia

Stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, dlatego oprócz stabilnych warunków pracy i szerokich możliwości rozwoju, oferujemy Ci liczne benefity pozapłacowe.

Karta MultiSport

W zdrowym ciele zdrowy duch - dzięki dofinansowaniu do karty sportowej możesz korzystać z obiektów sportowych w całej Polsce. Nie potrafisz zmobilizować się do ćwiczeń? Zaproponuj płatną kartę MultiSport swojemu znajomemu lub członkowi rodziny i ćwiczcie razem.

Prywatna opieka medyczna

Zadbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, finansując Ci prywatną opiekę medyczną. Jeżeli zechcesz dopłacić do świadczenia, z oferty LuxMed będą mogli korzystać również członkowie Twojej rodziny, a tym samym uzyskają pomoc specjalisty.

Bony na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy

Na Boże Narodzenie oraz Wielkanoc otrzymasz bon zakupowy do naszych marketów. Bon jest wielokrotnego użytku, automatycznie doładowywany i można go wykorzystać w ciągu czterech lat od momentu wydania.

Dofinansowanie do wypoczynku

Jest prosty sposób na podreperowanie domowego budżetu - raz na dwa lata możesz wnioskować o dofinansowanie do wypoczynku.

Pomoc w trudnej sytuacji losowej

Jeśli znajdziesz się w szczególnej sytuacji losowej, możesz liczyć na wsparcie finansowe ze strony Kauflandu - służy temu system bezzwrotnej zapomogi.

Dodatkowa wypłata emerytalna

Kiedy przechodzisz na emeryturę, jako dowód uznania za przepracowane lata, otrzymasz od Kauflandu dodatkowe świadczenie pieniężne.

Nagroda jubileuszowa

Po 10, 25 lub 40 latach spędzonych w naszej firmie zorganizujemy dla Ciebie imprezę jubileuszową, która jest doskonałą okazją do wspomnień oraz do celebrowania imponującego stażu pracy w firmie.

Urlop Sabbatical

Damy Ci możliwość skorzystania z dłuszej przerwy zawodowej (1 do 3 miesięcy). Swój urlop Sabbatical możesz wykorzystać na wiele sposobów - na podróże, dalsze kształcenie czy po prostu na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Imprezy rekreacyjne i kulturalno-rozrywkowe

Dobre jedzenie, muzyka, atrakcje, ale przede wszystkim towarzystwo współpracowników pozwalają stworzyć wspaniałą atmosferę. To nie tylko doskonała okazja do świetnej zabawy, ale i pobycia ze sobą w nieco innej, luźniejszej konwencji.

Pracownicza karta PAYBACK

Podczas akcji promocyjnych skierowanych do pracowników, za zakupy ze swoją pracowniczą kartą PAYBACK otrzymasz 10% rabatu w formie punktów PAYBACK. Możesz wymienić je na nagrody lub płacić nimi za zakupy.

Konkursy dla pracowników

Nie masz gdzie spożytkować swojego talentu fotograficznego czy plastycznego? Zachęcamy Cię do brania udziału w konkursach firmowych, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Imprezy biegowe i inne wyzwania sportowe

Wszystkich pracowników zachęcamy do brania udziału w imprezach biegowych i innych wyzwaniach sportowych, tj. Fitqbe Sport Challenge. To doskonała okazja, aby nie tylko zmierzyć się ze swoimi ograniczeniami, ale i stanąć do rywalizacji z kolegami z firmy.


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.