Nasza oferta

Mamy świadomość tego, że zadowolony pracownik stanowi fundament silnego przedsiębiorstwa. Usatysfakcjonowany pracownik wychodzi z inicjatywą i zawsze jest gotowy do działania. Z tego powodu mamy do zaoferowania znacznie więcej korzyści, które przekładają się na zadowolenie z pracy i poczucie przynależności do zespołu – jest to nasza oferta na dziś i na przyszłość.

Work Life Balance

Równowaga między życiem prywatnym i zawodowym

Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi pracownicy mogli pogodzić życie zawodowe z życiem prywatnym. Wiemy, że poczucie komfortu umożliwia wykonywanie swoich obowiązków z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Elastyczny czas pracy

Niezależnie od tego, czy pracujesz w pełnym, czy niepełnym wymiarze godzin, wracasz z urlopu rodzicielskiego, czy znajdujesz się w ciężkiej sytuacji życiowej – oferujemy elastyczny model czasu pracy, który pomoże Ci znaleźć optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji.

Urlop Sabbatical

Dajemy możliwość skorzystania z dłuższej przerwy zawodowej (od 1 do 3 miesięcy). Swój urlop Sabbatical możesz wykorzystać na wiele sposobów – na podróże, dalsze kształcenie czy po prostu spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Praca mobilna

Ponieważ dynamika i elastyczność są dla nas bardzo ważne, oferujemy Ci możliwość pracy mobilnej w wybranym przez Ciebie miejscu.

Dzieci i rodzina

Jeśli wychowujesz dzieci, możesz liczyć na wsparcie firmy, począwszy od wyprawki dla maluszka, po możliwość pracy ze swoją pociechą w naszej centrali, gdzie do dyspozycji pracownika jest specjalny pokój wyposażony w szereg atrakcyjnych, właściwych dla danego wieku dziecka elementów oraz stanowisko pracy dla rodzica.

Wyprawka dla maluszka

​Wspieramy naszych pracowników nie tylko w codziennych obowiązkach, ale również w ważnych chwilach ich życia.

Wszyscy pracownicy, którzy zostają rodzicami, otrzymują od naszej firmy wyjątkowy prezent - Wyprawkę dla maluszka.

Upominek zawiera produkty naszej marki własnej Bevola i Kuniboo - kilka produktów przydatnych w pierwszych miesiącach życia dziecka. W zeszłym roku obdarowaliśmy naszymi wyprawkami ponad 600 firmowych maluchów.

Broszura dla przyszłych rodziców

Każdy rodzic nowonarodzonego maleństwa ma w głowie mnóstwo pytań związanych z urlopem macierzyńskim/ojcowskim oraz z innymi kwestiami związanymi z byciem rodzicem. Zadbaliśmy o to, żeby nasi pracownicy nie musieli się tym martwić, i przygotowaliśmy dla nich „Broszurę dla przyszłych rodziców”.

 


Zdrowie

Działania prozdrowotne i środki ich promocji

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ stanowi największą wartość w życiu człowieka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry stan zdrowia i dobre samopoczucie naszych pracowników jest kluczem do wspólnego sukcesu oraz pracy pełnej pasji i zaangażowania. Zdrowy styl życia, odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczna to rzeczy, które ułatwiają nam wydajną i efektywną pracę zarówno indywidualną, jak i w zespole.

Funkcjonalne miejsca pracy

W naszych sklepach i centrach logistycznych wprowadzamy nowe rozwiązania, mające na celu poprawę warunków pracy i stanu zdrowia naszych pracowników. To ich dobre samopoczucie warunkuje każdy osiągany sukces. W trosce o zdrowie naszych pracowników zoptymalizowaliśmy wysokość półek, wprowadziliśmy najnowocześniejsze urządzenia mobilne ułatwiające gospodarkę towarową w markecie, zapewniliśmy różne środki bezpieczeństwa pracy. Nasze biura wyposażone są w ergonomiczne krzesła i stoły o regulowanej wysokości.

Siłownia

W trosce o dobrą formę i kondycję naszych pracowników oferujemy bogatą ofertę zajęć sportowych. Wszyscy pracownicy mogą skorzystać z nieodpłatnej firmowej siłowni, która znajduje się w budynku centrali we Wrocławiu. To właśnie tu odbywają się bezpłatne konsultacje i zajęcia z trenerem personalnym.

Kalendarz zdrowia

Dla naszych pracowników w centrali, biurach regionalnych oraz centrach logistycznych dostępny jest „Kalendarz zdrowia”, który zawiera praktyczne wskazówki na temat zdrowia, żywienia i dobrego samopoczucia.

Restauracja

Kaufland comiesięcznie dofinansowuje posiłki w naszej restauracji, dzięki czemu możemy liczyć nie tylko na świeże menu śniadaniowe, obiadowe, pyszne desery oraz aromatyczną kawę, ale również na atrakcyjne ceny. W poniedziałki do każdego posiłku otrzymasz dodatkowo świeże owoce gratis.

Wydarzenia sportowe

W ramach promocji zdrowego trybu życia, dajemy pracownikom możliwość aktywnego uczestnictwa w lokalnych wydarzeniach sportowych, m.in. finansując pakiety startowe oraz sponsorując imprezy prozdrowotne, np. bieg firmowy, bieg kobiet Zawsze PierWsi.  

Działania prozdrowotne

Dbając o dobre samopoczucie i zdrowy styl życia naszych pracowników, organizujemy bezpłatne wykłady i aktywności o charakterze wellbeingowym, prozdrowotnym i sportowym. Nasza firma propaguje zdrowy styl życia wśród pracowników, dlatego m.in. prowadzi warsztaty pomagające rzucić palenie, organizuje akcje oddawania krwi oraz  bezpłatne przeglądy rowerów!


Program dla pracowników

Lojalność za Lojalność

LOJALNOŚĆ ZA LOJALNOŚĆ to program dla pracowników Kauflandu z pasją, którzy mogą zyskać do 10 000 złotych na spełnienie swoich marzeń.

Zasady są proste: wypełnij formularz zgłoszeniowy, a wyselekcjonowane projekty otrzymają dofinansowanie „na start” w wybranym przez siebie, organizowanym na terenie Polski wydarzeniu, związanym z szeroko pojętą kulturą, sportem, kulinariami lub ochroną środowiska.

Zadaniem ambasadorów Kaufland Card jest aktywne promowanie naszego nowego programu lojalnościowego i inspirowanie do spełniania marzeń z Kauflandem.

Program LOJALNOŚĆ ZA LOJALNOŚĆ powstał z inicjatywy naszych pracowników: Tomasza Palki, Kamila Wasilewskiego, Roberta Mądrego i Bartosza Michowicza, którzy zostali pierwszymi Ambasadorami Kaufland Card i wystartują w charytatywnym Rajdzie Koguta (8-10.06).

Program LOJALNOŚĆ ZA LOJALNOŚĆ trwa od 12 czerwca do 31 grudnia 2023 roku.


Nasze miejsce pracy

Nowoczesne wyposażenie biur

W naszych nowocześnie wyposażonych biurach pracownicy mogą wykonywać swoją pracę wydajnie i innowacyjnie, skutecznie realizując przy tym założone cele. Wykorzystanie technik cyfrowych i nowych mediów zapewnia nam elastyczną i komfortową współpracę w nowoczesnym środowisku.
W naszych centrach logistycznych również stawiamy na nowoczesną technologię i ciągłą optymalizacje procesów. Nieustannie pracujemy nad tym, aby zwiększyć atrakcyjność naszych oddziałów, a tym samym zapewnić przyjemne i komfortowe warunki pracy.


Benefity

Twoje benefity i świadczenia

Stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, dlatego oprócz stabilnych warunków pracy i szerokich możliwości rozwoju, oferujemy Ci liczne benefity pozapłacowe.

Karta MultiSport

Karta MultiSport to szeroka oferta aktywności sportowo-rekreacyjnych. To możliwość korzystania z tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Prywatna opieka medyczna

Zadbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, finansując Ci prywatną opiekę medyczną. Jeżeli zechcesz dopłacić do świadczenia, z oferty LuxMed będą mogli korzystać również członkowie Twojej rodziny, a tym samym uzyskają pomoc specjalisty.

Bony na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy

Na Boże Narodzenie oraz Wielkanoc otrzymasz bon zakupowy do naszych marketów. Bon jest wielokrotnego użytku, automatycznie doładowywany i można go wykorzystać w ciągu czterech lat od momentu wydania.

Paczki świąteczne

Każdego roku, gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia na wszystkich naszych pracowników czekają specjalnie przygotowane upominki świąteczne, a w nich ich ulubione produkty. Nasza bożonarodzeniowa paczka inspirowana jest społeczną odpowiedzialnością biznesu - karton wykonany jest z poddanej recyclingowi tektury i papieru pochodzących z naszych marketów.

Pomoc w trudnej sytuacji losowej

Jeśli znajdziesz się w szczególnej sytuacji losowej, możesz liczyć na wsparcie finansowe ze strony Kauflandu - służy temu system bezzwrotnej zapomogi.

Dodatkowa wypłata emerytalna

Kiedy przechodzisz na emeryturę, jako dowód uznania za przepracowane lata, otrzymasz od Kauflandu dodatkowe świadczenie pieniężne.

Nagroda jubileuszowa

Po 10, 25 lub 40 latach spędzonych w naszej firmie zorganizujemy dla Ciebie imprezę jubileuszową, która jest doskonałą okazją do wspomnień oraz do celebrowania imponującego stażu pracy w firmie.


Ekspert ds. relacji pracowniczych

Skontaktuj się z naszym Ekspertem ds. pracowniczych

Główną rolą Eksperta ds. relacji pracowniczych jest budowanie pozytywnej atmosfery pracy poprzez bezpośrednią komunikację z pracownikami. W relacjach z pracownikami Ekspert występuje w charakterze neutralnego, bezstronnego partnera, do którego można zwrócić się z pytaniami dotyczącymi miejsca pracy. Jego zadaniem jest udzielanie zarówno informacji praktycznych, powiązanych z zatrudnieniem czy polityką personalną, jak i służyć wsparciem we wdrożeniu nowych projektów personalnych. W gestii Eksperta jest także wspieranie pracowników w sytuacjach nagłych i szczególnie trudnych, mających wpływ na życie zawodowe.

 

W całej Polsce pracuje 7 Ekspertów ds. relacji pracowniczych.

 


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych