Nasza oferta

Mamy świadomość tego, że zadowolony pracownik stanowi fundament silnego przedsiębiorstwa. Usatysfakcjonowany pracownik wychodzi z inicjatywą i zawsze jest gotowy do działania. Z tego powodu mamy do zaoferowania znacznie więcej korzyści, które przekładają się na zadowolenie z pracy i poczucie przynależności do zespołu – jest to nasza oferta na dziś i na przyszłość.

Korzyści 

Korzyści z pracy w firmie Kaufland

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, studentem, absolwentem, osobą z doświadczeniem zawodowym czy bez - zaoferujemy Ci:

Koleżeńską współpracę

Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury pracy. Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by współpraca naszych pracowników opierała się na wzajemnym zaufaniu.

Nowoczesne miejsce pracy

Wykorzystanie technik cyfrowych i nowych mediów zapewnia nam elastyczną i komfortową współpracę w nowoczesnym środowisku.

Fachowe wdrożenie

Zapewnimy Ci profesjonalne wdrożenie stanowiskowe. Już w pierwszych dniach pracy zadbamy, abyś uzyskał wiedzę niezbędną do wykonywania Twoich obowiązków, a także poznał strukturę naszej firmy, działy fachowe oraz osobę, do której możesz się zwrócić z pytaniami.

Możliwości rozwoju

Dzięki konstruktywnemu feedbackowi skutecznie zadbamy o Twój dalszy rozwój kompetencji i umiejętności, a także motywację do działania.

Kontakt z Ekspertem ds. pracowniczych

To niezależna osoba kontaktowa zajmująca się sprawami związanymi z miejscem pracy. Główną rolą Eksperta ds. pracowniczych jest budowanie pozytywnej atmosfery pracy poprzez bezpośrednią komunikację z pracownikami. Zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania.


Work Life Balance

Równowaga między życiem prywatnym i zawodowym

Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi pracownicy mogli pogodzić życie zawodowe z życiem prywatnym. Wiemy, że poczucie komfortu umożliwia wykonywanie swoich obowiązków z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Elastyczny czas pracy

Niezależnie od tego, czy pracujesz w pełnym, czy niepełnym wymiarze godzin, wracasz z urlopu rodzicielskiego, czy znajdujesz się w ciężkiej sytuacji życiowej – oferujemy elastyczny model czasu pracy, który pomoże Ci znaleźć optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji.

Urlop Sabbatical

Dajemy możliwość skorzystania z dłuższej przerwy zawodowej (od 1 do 3 miesięcy). Swój urlop Sabbatical możesz wykorzystać na wiele sposobów – na podróże, dalsze kształcenie czy po prostu spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Praca mobilna

Ponieważ dynamika i elastyczność są dla nas bardzo ważne, oferujemy Ci możliwość krótkoterminowej pracy mobilnej w wybranym przez Ciebie miejscu.

Dzieci i rodzina

Jeśli wychowujesz dzieci, możesz liczyć na wsparcie firmy, począwszy od wyprawki dla maluszka, po możliwość pracy ze swoją pociechą w naszej centrali, gdzie do dyspozycji pracownika jest specjalny pokój wyposażony w szereg atrakcyjnych, właściwych dla danego wieku dziecka elementów oraz stanowisko pracy dla rodzica.


Nasze miejsce pracy

Nowoczesne wyposażenie biur

W naszych nowocześnie wyposażonych biurach pracownicy mogą wykonywać swoją pracę wydajnie i innowacyjnie, skutecznie realizując przy tym założone cele. Wykorzystanie technik cyfrowych i nowych mediów zapewnia nam elastyczną i komfortową współpracę w nowoczesnym środowisku.
W naszych centrach logistycznych również stawiamy na nowoczesną technologię i ciągłą optymalizacje procesów. Nieustannie pracujemy nad tym, aby zwiększyć atrakcyjność naszych oddziałów, a tym samym zapewnić przyjemne i komfortowe warunki pracy.


Zdrowie

Działania prozdrowotne i środki ich promocji

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ stanowi największą wartość w życiu człowieka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry stan zdrowia i dobre samopoczucie naszych pracowników jest kluczem do wspólnego sukcesu oraz pracy pełnej pasji i zaangażowania. Zdrowy styl życia, odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczna to rzeczy, które ułatwiają nam wydajną i efektywną pracę zarówno indywidualną, jak i w zespole.

Funkcjonalne miejsca pracy

W naszych sklepach i centrach logistycznych wprowadzamy nowe rozwiązania, mające na celu poprawę warunków pracy i stanu zdrowia naszych pracowników. To ich dobre samopoczucie warunkuje każdy osiągany sukces. W trosce o zdrowie naszych pracowników zoptymalizowaliśmy wysokość półek, wprowadziliśmy najnowocześniejsze urządzenia mobilne ułatwiające gospodarkę towarową w markecie, zapewniliśmy różne środki bezpieczeństwa pracy. Nasze biura wyposażone są w ergonomiczne krzesła i stoły o regulowanej wysokości.

Siłownia

W trosce o dobrą formę i kondycję naszych pracowników oferujemy bogatą ofertę zajęć sportowych. Wszyscy pracownicy mogą skorzystać z nieodpłatnej firmowej siłowni, która znajduje się w budynku centrali we Wrocławiu. To właśnie tu odbywają się bezpłatne konsultacje i zajęcia z trenerem personalnym.

Kalendarz zdrowia

Dla naszych pracowników w centrali, biurach regionalnych oraz centrach logistycznych dostępny jest „Kalendarz zdrowia”, który zawiera praktyczne wskazówki na temat zdrowia, żywienia i dobrego samopoczucia.

Restauracja

Kaufland comiesięcznie dofinansowuje posiłki w naszej restauracji, dzięki czemu możemy liczyć nie tylko na świeże menu śniadaniowe, obiadowe, pyszne desery oraz aromatyczną kawę, ale również na atrakcyjne ceny. W poniedziałki do każdego posiłku otrzymasz dodatkowo świeże owoce gratis.

Wydarzenia sportowe

W ramach promocji zdrowego trybu życia, dajemy pracownikom możliwość aktywnego uczestnictwa w lokalnych wydarzeniach sportowych, m.in. finansując pakiety startowe oraz sponsorując imprezy prozdrowotne, np. bieg firmowy, bieg kobiet Zawsze PierWsi.  

Działania prozdrowotne

Dbając o dobre samopoczucie i zdrowy styl życia naszych pracowników, organizujemy bezpłatne wykłady i aktywności o charakterze wellbeingowym, prozdrowotnym i sportowym. Nasza firma propaguje zdrowy styl życia wśród pracowników, dlatego m.in. prowadzi warsztaty pomagające rzucić palenie, organizuje akcje oddawania krwi oraz  bezpłatne przeglądy rowerów!


Benefity

Twoje benefity i świadczenia

Stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, dlatego oprócz stabilnych warunków pracy i szerokich możliwości rozwoju, oferujemy Ci liczne benefity pozapłacowe.

Karta MultiSport

W zdrowym ciele zdrowy duch - dzięki dofinansowaniu do karty sportowej możesz korzystać z obiektów sportowych w całej Polsce. Nie potrafisz zmobilizować się do ćwiczeń? Zaproponuj płatną kartę MultiSport swojemu znajomemu lub członkowi rodziny i ćwiczcie razem.

Prywatna opieka medyczna

Zadbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, finansując Ci prywatną opiekę medyczną. Jeżeli zechcesz dopłacić do świadczenia, z oferty LuxMed będą mogli korzystać również członkowie Twojej rodziny, a tym samym uzyskają pomoc specjalisty.

Bony na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy

Na Boże Narodzenie oraz Wielkanoc otrzymasz bon zakupowy do naszych marketów. Bon jest wielokrotnego użytku, automatycznie doładowywany i można go wykorzystać w ciągu czterech lat od momentu wydania.

Dofinansowanie do wypoczynku

Jest prosty sposób na podreperowanie domowego budżetu - raz na dwa lata możesz wnioskować o dofinansowanie do wypoczynku.

Pomoc w trudnej sytuacji losowej

Jeśli znajdziesz się w szczególnej sytuacji losowej, możesz liczyć na wsparcie finansowe ze strony Kauflandu - służy temu system bezzwrotnej zapomogi.

Dodatkowa wypłata emerytalna

Kiedy przechodzisz na emeryturę, jako dowód uznania za przepracowane lata, otrzymasz od Kauflandu dodatkowe świadczenie pieniężne.

Nagroda jubileuszowa

Po 10, 25 lub 40 latach spędzonych w naszej firmie zorganizujemy dla Ciebie imprezę jubileuszową, która jest doskonałą okazją do wspomnień oraz do celebrowania imponującego stażu pracy w firmie.

Pracownicza karta PAYBACK

Podczas akcji promocyjnych skierowanych do pracowników, za zakupy ze swoją pracowniczą kartą PAYBACK otrzymasz 10% rabatu w formie punktów PAYBACK. Możesz wymienić je na nagrody lub płacić nimi za zakupy.


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych