Twoja kariera w Departamencie Administracji

Departament Administracji łączy w sobie zadania dotyczące funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. To tu zbiegają się procesy inwestycyjne, zakupowe, logistyczne i sprzedażowe. Przetwarzając miliony danych, wyszukujemy i raportujemy aktualne trendy będące podstawą dla innych działów w procesie podejmowania właściwych decyzji biznesowych.

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy w Departamencie Administracji. 

Działy

Poznaj specyfikę pracy w Departamencie Administracji

Departament Administracji łączy w sobie zadania dotyczące funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Zobacz, jakie piony i działy wyróżniamy wewnątrz firmy.

1. Rachunkowość i Finanse

Rachunkowość i Finanse odpowiadają za prawidłową ewidencję księgową zdarzeń gospodarczych, prezentację wyników finansowych i sporządzanie sprawozdań finansowych. Kompetencją tego pionu jest również zarządzanie finansami firmy.

2. Podatki

Podatki dbają o zgodność procesów z prawem podatkowym, poprawność rozliczeń i elektroniczną wymianę danych z organami administracji państwowej.

3. Controlling

Controlling planuje budżet, wyjaśnia odchylenia od niego oraz wspiera kadrę zarządzającą poprzez wykonywanie analiz niezbędnych w procesie podejmowania strategicznych i operacyjnych decyzji.

4. IT

Obszar Systemów Informacyjnych (IT) implementuje najnowsze rozwiązania technologiczne, mające na celu usprawnienie procesów organizacyjnych, dbając jednocześnie o sprawne działanie wszystkich systemów przetwarzających dane.

5. Prawo i Compliance

Prawo i Compliance czuwa nad zgodnością prawną wewnętrznych regulacji obowiązujących w grupie Kaufland oraz podejmowanych przez nią działań. Ponadto odpowiada za ochronę danych osobowych i ubezpieczenie zasobów naszego przedsiębiorstwa.

6. Projekty i Procesy

Dział Projektów i Procesów zarządza procesami administracyjnymi, jednocześnie je optymalizując. Koordynuje wdrożenia projektowe oraz wszelkie zmiany procesowe. Dba zarówno o transfer wiedzy, jak i bieżące wsparcie systemowe.

7. Customer Management

Pion Customer Management informuje o przygotowaniu marketów i centrów dystrybucyjnych do sprzedaży, kontroluje przestrzeganie przepisów prawa i zasad obowiązujących w przedsiębiorstwie, dba o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz daje klientom i pracownikom możliwość łatwego komunikowania się z przedsiębiorstwem. Dzięki stałej kontroli różnorodnych obszarów działalności naszego przedsiębiorstwa oraz poznawaniu opinii klientów i pracowników Pion Customer Management pełni rolę swoistego sejsmografu, który wyczuwa ważne dla kierownictwa firmy i całej sieci sygnały.

 

Korzyści

Zobacz, co oferujemy naszym pracownikom

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • profesjonalne wdrożenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kartę MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku
  • bony i upominki świąteczne
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę z doświadczonymi ludźmi i koleżeńską atmosferę w pracy

 

Więcej informacji o zaletach pracy w naszej firmie znajdziesz tutaj.


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych