Twoja kariera w Departamencie Zakupu

Od analizy rynku, przez zapewnienie jakości, kształtowanie asortymentu, aż do reklamy produktów. Pracownicy Departamentu Zakupu, dokonując wyboru najatrakcyjniejszych produktów oraz ustalając ceny, kształtują ofertę asortymentową firmy Kaufland. Jest to zadanie, którego realizacja polega na ścisłej współpracy z pracownikami zatrudnionymi w innych działach.
Niezależnie od tego, czy chciałbyś zajmować się nabywaniem produktów spożywczych lub przemysłowych, zarządzać przepływem towarów, czy uczestniczyć w tworzeniu kreatywnej reklamy - w firmie Kaufland czekają na Ciebie różne możliwości.

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy w Departamencie Zakupu.

Podział

Zobacz, jakie możliwości rozwoju oferuje Kaufland w obszarze Zakupu

 

Chcesz rozwijać swoje kompetencje w obszarze Zakupu w międzynarodowej firmie? Zobacz, jakie piony, działy i departamenty wyróżniamy wewnątrz firmy.

Dział Business Intelligence

Jest centrum kompetencyjnym zajmującym się generowaniem, analizą oraz interpretacją danych (wewnętrznych i zewnętrznych).

Dział Zapewnienia Jakości

Odpowiedzialny jest za nadzór nad jakością produktów.

Dział Zarządzania Kategoriami Produktów

Odpowiedzialny jest za tworzenie planogramów, tzw. layoutów, czyli narzędzi służących do budowy ekspozycji produktów w naszych marketach.

Dział Zarządzania Procesami

Odpowiada za aktualizację i usprawnianie procesów wewnątrz Departamentu Zakupu, wdrażanie projektów międzynarodowych oraz kontrolę danych i procesów.

Pion Koordynacji Promocji

Zajmuje się m. in. przygotowaniem gazet reklamowych, katalogów, realizacją specjalnych akcji promocyjnych, monitorowaniem i analizowaniem działań konkurencji.

Pion Organizacji Zakupu

To wsparcie fachowe dla kupców - odpowiada za dostarczenie im wszelkich informacji, środków i narzędzi pozwalających na sprawny, efektywny i przynoszący zysk zakup towarów.

Pion Zakupu Artykuły Świeże

Odpowiada za dobór asortymentu i dostawców w kategoriach chłodzonych: nabiał, garmażerka, ryby, wędliny, mięso i drób, pieczywo oraz mrożonki i lody. Pod jego opieką znajduje się również cała lada obsługowa. Głównymi zadaniami tego pionu są: ustalanie warunków handlowych z dostawcami, określanie specyfikacji jakościowych produktów, ustalanie cen sprzedaży, opracowywanie planu promocji oraz sezonów.

Pion Zakupu Artykuły Przemysłowe

Odpowiedzialny jest za wyszukiwanie nowych produktów odpowiadających obecnym trendom rynkowym, negocjowanie cen z dostawcami oraz przygotowywanie ofert promocyjnych.

Pion Zakupu Artykuły Spożywcze

Do głównych jego zadań należą negocjacje cen z dostawcami, opracowywanie i dopasowywanie asortymentu do potrzeb rynku.

Pion Zakupu Owoce i Warzywa

Jest odpowiedzialny za pełny proces związany ze sprzedażą asortymentu z grup Owoce, Warzywa, Kwiaty i Rośliny, począwszy od wyboru dostawców, zlecania upraw, poprzez ustalanie warunków handlowych, logistykę,  zamówienia, zapewnienie jakości, na dostawie do marketów skończywszy.

Departament Marketingu

Departament Marketingu zajmuje się produkcją gazety reklamowej oraz wszelkich drukowanych ulotek, folderów, plakatów i billboardów przeznaczonych dla klientów. W naszej gestii leży także prowadzenie firmowej strony internetowej, fanpage'a na Facebooku i Instagramie oraz kanału na YouTube.

Nasza gazeta dociera do blisko 10 milionów osób, dlatego organizujemy sieć kolportażu i kierujemy rozbudowaną siecią dystrybutorów, odpowiedzialnych za dostarczanie gazet do klientów w całej Polsce.

Realizujemy wszystkie działania reklamowe Kauflandu, poczynając od jednorazowych akcji promocyjnych, a kończąc na złożonych kampaniach reklamowych.Informacje dodatkowe

To może Cię również zainteresować


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych