Nasze partnerstwa

Dzięki kooperacji z organizacjami studenckimi nasza firma może docierać do studentów z całej Polski. Wspierając organizację, budujemy wizerunek otwartego na młodych ludzi pracodawcy, a przede wszystkim udowadniamy, że Kaufland jest dobrym miejscem na rozpoczęcie kariery zawodowej.


Partnerstwa

1. Partnerstwa ogólnopolskie

Nawiązaliśmy ogólnopolskie partnerstwa z organizacją AIESEC Polska oraz NZS Polska, dzięki którym wspólnie zorganizowaliśmy konferencje, szkolenia oraz konkursy dla studentów z polskich uczelni..

2. Partnerstwa lokalne

Razem z takimi organizacjami jak Zrzeszenie Studentów Polskich, Wiggor czy Niezależne Zrzeszenie Studentów Wrocław zorganizowaliśmy wspólnie dziesiątki szkoleń w siedzibie naszej firmy, konkursy online oraz offline. Każde nasze wydarzenie ma na celu zwiększenie świadomości i poprawę sytuacji młodych ludzi na rynku pracy.

3. Partnerstwa z Biurami Karier

Nawiązując współpracę z Biurami Karier, zawsze stawiamy na rozwój studentów lokalnych uczelni. Organizujemy wspólnie webinaria, szkolenia, a także konkursy. Realizacja wspólnych działań pozwala nam na obserwowanie potrzeb osób wchodzących na rynek pracy, a także budowanie w ich świadomości wizerunku firmy.


Ambasadorzy

Ambasadorzy 2023/2024

Dominik Dąbrowski

Nazywam się Dominik Dąbrowski i studiuję na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Moje hobby to bieganie, sztuka oraz czytanie książek.

Michał Chuchnowski

Nazywam się Michał Chuchnowski. Jestem studentem trzeciego roku prawa i pierwszego roku ekonomii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dodatkowo pełnię funkcję Wiceprezesa ds. rozwoju zawodowego w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Lublin. W wolnym czasie lubię czytać książki oraz uprawiać sport.

Alek Nowosadzki

Siemka, jestem Alek Nowosadzki i studiuję biomechanikę inżynierską na Politechnice Wrocławskiej. Od 3 lat aktywnie działam w Samorządzie mojej uczelni w komisjach współpracy, promocji i sportu. W wolnych chwilach podróżuję, sędziuję mecze piłki nożnej oraz fotografuję.


Wydarzenia

Konferencja AIESEC SumCo 2020

W ostatnim czasie mieliśmy okazję wziąć udział w konferencji międzynarodowej organizacji AIESEC. Podczas tego wydarzenia wspólnie mogliśmy przeanalizować problem bezrobocia z perspektywy biznesu oraz osób wchodzących na rynek pracy, a także zorganizowaliśmy szkolenia ze współpracy zespołowej oraz inteligencji emocjonalnej w miejscu pracy.


Partnerzy o nas

Partnerstwa 2020/2021

Partnerstwo ogólnopolskie AIESEC Polska

"Dla AIESEC współpraca z firmą Kaufland to przede wszystkim wsparcie merytoryczne oraz okazja do nauki wielu przydatnych umiejętności. A wszystko dzięki świetnej atmosferze oraz otwartości na różnorakie pomysły. Dzięki wspólnym działaniom możemy skupić się na rozwoju oraz edukacji naszych członków poprzez wartościowe warsztaty, jak również udział w konferencjach. Kaufland to dobre miejsce do współpracy!"

Partnerstwo lokalne BEST Wrocław

"Jako organizacja BEST Wrocław mieliśmy okazję współpracować z firmą Kaufland przy naszym 10. jubileuszu - jednym z najważniejszych dla nas wydarzeń - i była to czysta przyjemność! Komunikacja była jasna i klarowna, a pomiędzy studentami i pracownikami firmy czuć było nić porozumienia. Jedno wydarzenie to jednak dla nas zdecydowanie za mało. Zdajemy sobie sprawę, że współpraca z tak dużą i rozwojową firmą stwarza wiele możliwości, zarówno dla nas - członków organizacji, ale przede wszystkim dla studentów Politechniki Wrocławskiej. Chęć rozwoju studentów poprzez szkolenia prowadzone przez Kaufland idealnie wpasowuje się w misję naszej organizacji, dlatego bardzo zależałoby nam na kontynuowaniu z Państwem współpracy."

Partnerstwo lokalne ZSP Wrocław

"Współpraca z Kauflandem od pierwszego dnia była przygodą, której życzymy każdemu. Firma zawsze nas wspierała w podejmowaniu decyzji i organizowaniu wspólnych akcji marketingowych. Poza tym pracownicy Kauflandu dzielili się chętnie wiedzą z członkami naszej organizacji. Niejednokrotnie wspierali nas przy rekrutacji do firmy i pomagali stawiać pierwsze kroki w pracy. Współpraca z Kauflandem pozwoliła nam zdobyć doświadczenie z zakresu współpracy z Partnerem Strategicznym, ale także  przyczyniła się do wielu sukcesów organizacji."


Informacje dodatkowe

To może Cię również zainteresować


Oferty pracy

Chciałbyś u nas pracować? Na naszym portalu kariery znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Profil kandydata

Załóż konto w naszym systemie i śledź status swoich aplikacji zgłoszeniowych.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Nasz zespół rekrutacyjny chętnie na nie odpowie.
Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych