Aplikacja Axonify


Granie w trakcie pracy? Teraz to możliwe!

kariera_axonify_Ulotka_instrukcja.tif

W październiku w wybranych 12 marketach w Polsce* rozpoczęliśmy test nowej aplikacji dedykowanej naszym pracownikom. Platforma Axonify łączy w sobie naukę i zabawę. Logując się do aplikacji, pracownik może zagrać w wybraną przez siebie grę i przy okazji odpowiedzieć na kilka pytań, które mają na celu poszerzyć jego wiedzę w określonym temacie. Ale to nie wszystko! Grając w gry i udzielając odpowiedzi na pytania, gracze zbierają punkty, dzięki czemu mają możliwość śledzić swoje postępy i przyrost wiedzy, mogą porównywać swoje wyniki z kolegami i koleżankami z danego działu, marketu, a nawet regionu. 

Korzystanie z platformy e-learningowej jest możliwe na komputerach stacjonarnych w markecie, na skanerach Honeywell oraz na urządzeniach prywatnych (np. smartfon) i jest w pełni dobrowolne. Pracownicy mogą korzystać z Axonify w godzinach pracy w dogodnym do tego momencie lub w czasie wolnym, jeśli tylko mają na to ochotę.

Odkryj w sobie ducha rywalizacji – zaloguj się do Axonify. Graj i ucz się jednocześnie!

*Dotyczy następujących marketów: 4660 Skierniewice, 3263 Łódź III, 1163 Łódź IV, 1460 Tomaszów Mazowiecki, 2160 Żyrardów, 2961 Łowicz, 3362 Lubartów, 3562 Ząbki, 5060 Biała Podlaska, 5360 Łuków, 7762 Siedlce, 1025 Warszawa Stalowa 

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych

Poszukujemy roznosicieli gazet reklamowych oraz koordynatorów na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

E-mail:dystrybucja.rekrutacja@kaufland.pl  

Tel.: 71 / 37 70 180

W temacie E-maila prosimy o podanie nazwy swojego miasta.

Praca przy roznoszeniu gazet reklamowych